r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

ALLPlayer 1.0.3

Strona główna iOS Multimedia Odtwarzacze wideo

ALLPlayer dla iOS-a to mobilny odpowiednik niezwykle popularnego odtwarzacza multimediów o tej samej nazwie, znanego z systemu Windows. Pozwala oglądać filmy w wielu różnych formatach i wykorzystuje do tego dekodowanie zarówno programowe, jak i sprzętowe. Pozwala także na strumieniowanie plików wraz z wyświetlaniem napisów z takich usług, jak Dysk Google, Dropbox, czy serwerów FTP. Aplikacja w wersji na iOS-a kosztuje równowartość 99 centów.

Aplikacja pozwala na wygodne pobieranie dodatkowych informacji na temat odtwarzanych filmów, jak również pobieranie dopasowanych wersji napisów z serwisu OpenSubtitles. Odtwarzacz ALLPlayer został przystosowany do pracy na urządzeniach z ekranami dotykowymi i pozwala regulować parametry, jak na przykład głośność odtwarzanego materiału, przesuwaniem palca po ekranie (w tym przypadku pionowo). W ustawieniach programu można także wybrać ścieżkę dźwiękową, jeśli plik ma więcej niż jedną, oraz dostosować napisy — kolor, wielkość, czcionkę, pozycję itp.

Na liście obsługiwanych formatów wideo znalazły się między innymi: AVI, MP4, WMV, FLV, 3GP, MKV, M2TS, MOV, MPG, MPEG, RM, RMVB, WMV, VOB, ASF, QuickTime, F4V, TS, HD. Napisy aplikacja jest w stanie odczytać z plików w formatach: DVD, DVB, SSA/ASS Subtitles tracks, SubStation Alpha (ssa/ass) z obsługą stylów, SAMI/SMI, SubRip (SRT), MicroDVD (SUB/TXT), SubViewer2.0 (SUB), MPL2 (MPL/TXT), PowerDivX (PSB/TXT), TM Player (TXT).

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

ALLPlayer na iPhone'ach i iPadach. Popularny odtwarzacz trafił na iOS-a

23
12.01.2017  •  Maciej Olanicki

Na początku grudnia światło dzienne ujrzała nowa wersja ALLPlayera, w której pojawiło się sporo przydatnych nowości, na czele z wyszukiwarką filmów, które następnie można strumieniować. Dziś program wkracza w kolejny etap rozwoju – pojawił się właśnie ALLPlayer w wersji na iOS-a. W przeciwieństwie do wersji Androidowej, za ALLPlayera na iPhoney i iPady trzeba zapłacić – cena wynosi równowartość 99 centów. W zamian otrzymujemy obsługę wielu najpopularniejszych formatów wideo, dekodowanie programowe i sprzętowe, a także możliwość pobierania napisów dostosowanych do konkretnej wersji filmu z…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.