Nowy Gmail ci się nie podoba? Zobacz jak wrócić do starego wyglądu

Nowy Gmail ci się nie podoba? Zobacz jak wrócić do starego wyglądu26.04.2018 09:19
Nowy Gmail ci się nie podoba? Zobacz jak wrócić do starego wyglądu

Nowy wygląd poczty Google'a jest dostępny dla coraz szerszego grona użytkowników. Na szczęście na razie zmiana nie jest obowiązkowa, a w zasadzie Google pozwala nam dowolnie przechodzić między nowym i starym wyglądem skrzynki.

Wszystko znajduje się w menu ukrytym pod znaczkiem przypominającym kółko zębate. Jeśli macie już dostęp do nowej wersji Gmaila, będzie to pierwsza opcja od góry – Try the new Gmail.

350245750875383745

Po wybraniu jej załadowany zostanie nowy interfejs przeglądarkowy poczty, zobaczymy ekran powitalny i dostaniemy wybór wyglądu skrzynki.

Powrót do starego wyglądu Gmaila jest równie prosty. Menu znajduje się w tym samym miejscu, ale teraz pierwsza pozycja od góry to Go back to classic Gmail, pozwalająca przywrócić dobrze znany wygląd skrzynki.

350245750875580353

Ta zmiana i kolejne przejścia między klasycznym i nowoczesnym Gmailem zajmą już mniej czasu.

Wnioskując z tego, jak wprowadzany był nowy wygląd kalendarza Google, mamy jeszcze kilka miesięcy na to, by oswoić się z nowym Gmailem. Google zapewne będzie badać, jak szybko użytkownicy przenoszą się na nową wersję Gmaila i na tej podstawie wyznaczy termin, kiedy usunie możliwość powrotu. Opcja zmiany wyglądu kalendarza w przeglądarce była dostępna przez prawie rok, z Gmailem może być podobnie.

Nowego Gmaila bez wątpienia warto wypróbować. Zmiany kosmetyczne nie są inwazyjne, ale możliwość korzystania z kalendarza, notesu i listy zadań od razu w Gmailu to ogromne ułatwienie w organizacji czasu. Nie można zapomnieć o „usypianiu” e-maili. Więcej o nowościach pisaliśmy wczoraj.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (60)