Ostatnia większa aktualizacja iOS-a pozwala wyłączyć spowalnianie iPhone’ów ze zużytymi akumulatorami. Przyniosła ona jednak nowe problemy, które dotknęły użytkowników urządzeń naprawionych w nieautoryzowanych serwisach.

bETXKilN

Problem niedziałającego dotyku dotyczy iPhone’ów 8. Smartfony z wyświetlaczem naprawionym z wykorzystaniem części zamiennych lub pochodzących z rynku wtórnego przestawały reagować na polecenia użytkownika.

Apple wydało wreszcie aktualizację, która rozwiązuje problem. iPhone’y 8 z ekranem wymienionym w nieautoryzowanym serwisie powinny już poprawnie reagować na dotyk. Oczywiście problem zniknął, ale użytkownicy iPhone’ów 8 mogli przez dłuższy czas pozostać z niedziałającym smartfonem, co nie powinno mieć w ogóle miejsca. Nowa wersja przynosi również poprawki bezpieczeństwa, więc powinni ją zainstalować wszyscy użytkownicy iUrządzeń.

350245704721328065

Nie jest to pierwsza sytuacja, w której nowy iOS okazywał się problematyczny dla iPhone’ów naprawionych w nieautoryzowanych serwisach. W zeszłym roku dotyk przestał działać w wybranych egzemplarzach iPhone’a 7.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Komentarze (43)
bETXKimL