Nowy iOS nie psuje już iPhone'ów z ekranami z nieautoryzowanych serwisów

Nowy iOS nie psuje już iPhone'ów z ekranami z nieautoryzowanych serwisów

25.04.2018 10:11

Ostatnia większa aktualizacja iOS-a pozwala wyłączyć spowalnianie iPhone’ów ze zużytymi akumulatorami. Przyniosła ona jednak nowe problemy, które dotknęły użytkowników urządzeń naprawionych w nieautoryzowanych serwisach.

Problem niedziałającego dotyku dotyczy iPhone’ów 8. Smartfony z wyświetlaczem naprawionym z wykorzystaniem części zamiennych lub pochodzących z rynku wtórnego przestawały reagować na polecenia użytkownika.

Apple wydało wreszcie aktualizację, która rozwiązuje problem. iPhone’y 8 z ekranem wymienionym w nieautoryzowanym serwisie powinny już poprawnie reagować na dotyk. Oczywiście problem zniknął, ale użytkownicy iPhone’ów 8 mogli przez dłuższy czas pozostać z niedziałającym smartfonem, co nie powinno mieć w ogóle miejsca. Nowa wersja przynosi również poprawki bezpieczeństwa, więc powinni ją zainstalować wszyscy użytkownicy iUrządzeń.

Obraz

Nie jest to pierwsza sytuacja, w której nowy iOS okazywał się problematyczny dla iPhone’ów naprawionych w nieautoryzowanych serwisach. W zeszłym roku dotyk przestał działać w wybranych egzemplarzach iPhone’a 7.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (43)