Nowy monitor LG to komputer All-in-One z... Ubuntu

Nowy monitor LG to komputer All-in-One z... Ubuntu

Nowy monitor LG to komputer All-in-One z... Ubuntu
30.05.2018 16:55

Do oferty LG dołączył nowy monitor, który zapowiada się na kolejny dobry sprzęt i najpewniej zapewni świetny obraz. Jednak najciekawszy jest wbudowany w niego komputer. Co jeszcze bardziej interesujące, oficjalnie wspiera on popularną dystrybucję Linuksa.

Nowy sprzęt LG sprzedawany jest jako monitor – na stronie producenta znajdziemy go w dziele monitorów. Jednak znacznie bliżej mu do urządzeń All-in-One. W środku siedzi bowiem komputer składający się z dwurdzeniowego procesora AMD Ryzen 3, 8 GB RAM z możliwościa rozbudowany do 16 GB, zintegrowanego układu graficznego i dysku SSD o pojemności 128 GB.

Obraz

Monitor 38CK900G-B sprzedawany jest z czystym dyskiem SSD, bez systemu operacyjnego. Jednak LG podaje, że oficjalnie wspierany jest zarówno Windows 10, jak i Ubuntu. Użytkownicy nie lubiący produktów Microsoftu będą więc mogli bez problemów korzystać z popularnej dystrybucji Linuksa.

Obraz

Zakrzywiony ekran ma 37,5 cali, proporcje 21:9 i rozdzielczość 3840 × 1600 pikseli. Został wykonany w technologii IPS i ma zapewniać dobre kolory oraz szerokie kąty widzenia. Posiada moduł Wi-Fi 802.11 ac, Bluetooth 4.2 i wbudowaną kamerkę internetową. Nie zabrakło dwóch głośników o mocy 10W. Wśród dostępnych złączy znajdziemy natomiast: Display Port, HDMI, dwa USB 3.1 Type-A i dwa USB Type-C oraz złącze minijack, które pozwala na podłączenie słuchawek i mikrofonu.

Monitor/komputer All-in-One niestety nie jest skierowany dla każdego klienta. LG celuje w rynek biznesowy.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (88)