Nowy Samsung Galaxy dostanie 4 aparaty, zobaczymy go w październiku

Nowy Samsung Galaxy dostanie 4 aparaty, zobaczymy go w październiku

14.09.2018 15:09

Do wyścigu na liczbę aparatów w październiku przyłączy się Samsung. Zaproszenie na konferencję związaną z marką urządzeń mobilnych Galaxy jest dość jasne.

Obraz

Hasło „4x fun” pozostawia oczywiście pewne pole do interpretacji, ale na początku września na Twitterze pojawiły się lekko zawoalowane informacje o czterech aparatach. Autor tego wpisu w komentarzu twierdzi, że wszystkie mają być z tyłu, więc z przodu znajdzie się piąty (być może nawet piąty i szósty, po co się rozdrabniać).

Smartfon zobaczymy 11 października – niedługo po LG V40, który ma podobno mieć 5 aparatów. Czekamy też na monstrualną Nokię.

O urządzeniu wiemy niewiele, a z części układanki wyłoniły się dwa prawdopodobne scenariusze. Pierwszy mówi, że przeciek został błędnie zinterpretowany i będą to jednak dwa moduły po dwa aparaty, jeden z przodu i jeden z tyłu. Urządzenie miałoby być kontynuacją serii Galaxy A. Galaxy A8 i A8+ zostały zaprezentowane w grudniu ubiegłego roku, więc najwyższa pora na odświeżenie.

Drugi scenariusz jest dużo ciekawszy. Na początku września Samsung potwierdził, że jeszcze w tym roku zobaczymy zapowiadany od dawna składany smartfon. Koreańskie media sugerują, że to właśnie ten model ma mieć 4 aparaty. W ten sposób Samsung mógłby nie tylko dać nam ciekawe możliwości fotograficzne, ale też zaznaczyć swoją obecność w rzeczywistości rozszerzonej. Póki co, liderem jest tu AR Kit firmy Apple i iPhone'y.

Przy okazji warto dodać, że prawdopodobnie poznaliśmy układ aparatów Galaxy S10. Smartfon ten ma być dostępny w 3 rozmiarach, przy czym mniejsze będą miały dwa aparaty szerokokątne (pole widzenia 78° z matrycą 12 MP i 16 MP z polem widzenia 123°). Największy, Galaxy S10+, dostanie dodatkowo „zoom” o polu widzenia 45° i matrycy 13 MP.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (51)