Nowy sezon House of Cards trafił jednak do polskiego Netflixa!

Nowy sezon House of Cards trafił jednak do polskiego Netflixa!

Nowy sezon House of Cards trafił jednak do polskiego Netflixa!
04.03.2016 12:25

Czy wiosna nachodzi także dla Netfliksa? Po styczniowym starcie usługi w Polsce, jednym z najczęściej wymienianych mankamentów były bardzo popularne produkcje, które co prawda nie były wówczas pierwszej świeżości, ale i tak nie trafiły do klientów Netlfiksa w Polsce. To właśnie się zaczyna się zmieniać.

Obraz

Dziś nastąpiła premiera nowego, czwartego już sezonu świetnego serialu House Of Cards produkcji Netfliksa, której usługa po części zawdzięcza swój sukces. Netflix także w tym przypadku powtórzył swoją strategię polegającą na publikowaniu całego sezonu jednego dnia. Najważniejsze jednak, że oglądać kolejne intrygi Franka Underwooda mogą już także użytkownicy z Polski. Ponadto otrzymali oni w końcu dostęp do wcześniejszych sezonów.

House of Cards | Scarf - Season 4 [HD] | Netflix

Niestety na razie House Of Cards jest dostępne tylko w wersji anglojęzycznej i niemieckojęzycznej wersji, zarówno w z lektorem, jak i napisami. Widać jednak, że Netflix postanowił przedsięwziąć kroki by uciszyć liczne głosy krytyki i pracuje nad zapewnieniem także w krajach, gdzie usługa została uruchomiona niedawno, coraz większej liczby materiałów.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)