Nowy SingStar na PS3 i PS4 — Mistrzowska Impreza z polskimi piosenkami jeszcze w tym roku w sklepach

Nowy SingStar na PS3 i PS4 — Mistrzowska Impreza z polskimi piosenkami jeszcze w tym roku w sklepach22.05.2014 11:09
Nowy SingStar na PS3 i PS4 — Mistrzowska Impreza z polskimi piosenkami jeszcze w tym roku w sklepach

Kolejna okazja, aby przypomnieć sobie, jak bardzo człowiek się zestarzał — pamiętacie kiedy po raz pierwszy na jednej z prywatek ryczeliście na całe gardło do plastikowego mikrofonu podłączonego do PlayStation 2, starając się trafić tonem w widoczną na ekranie linię melodyczną? Seria SingStar, światowy fenomen imprezowy, skończyła już okrągłe 10 lat. To idealny czas, by zapowiedzieć jej kolejną odsłonę na PS3 oraz PS4.

NEW | SingStar™ Is Coming To PlayStation 4 | Announce Trailer

Od dawna SingStar jest już całą platformą muzyczną, umożliwiając odpłatne pobieranie nowych utworów z cyfrowego sklepu, ale (co ucieszy graczy odciętych od sieci) jeszcze w tym roku dostaniemy następną grę na płycie. SingStar: Mistrzowska Impreza ma przynieść około 30 starannie wyselekcjonowanych utworów, w tym również piosenki polskich wykonawców. Co ciekawe, jeżeli w ostatnim czasie rzadko bawiliście się w karaoke i pogubiliście gdzieś mikrofony lub też wręcz przeciwnie, ledwo działają one od nadmiernego używania, to Sony ma interesujący pomysł na krzyczenie do smartfona.

350108448790505409

W okolicach premiery nowej gry pojawi się darmowa aplikacja na urządzenia z iOS oraz Androidem, która umożliwi zamienienie mikrofonu wbudowanego w telefon w mikrofon po prostu do śpiewania. W niej także szybko przygotujemy listę piosenek do wykonania, co zwyczajnie wyeliminuje przestoje między utworami, czyli tak naprawdę najbardziej nużące chwile podczas korzystania z SingStara. Należy przy okazji rozważyć wreszcie zakup pokrowca na (imprezową) komórkę. Już nie chodzi o zwiększone ryzyko upadku, ale wiadomo, że ręce się pocą, a przy śpiewaniu zaślinić przypadkiem telefon też łatwo.

Swoimi wyczynami wokalnymi będzie można w łatwy sposób pochwalić się w popularnych serwisach społecznościowych, a kamerka od PS4 umożliwi dodatkowo zastosowanie w filmikach posyłanych do sieci funkcji rzeczywistości rozszerzonej, dając chociażby opcję przesłonięcia twarzy wirtualnymi maskami. Ulepszony zostanie ponoć porządnie system punktacji, co połączono ze zdobywaniem punktów doświadczenia.

350108448790702017

W przeciągu dekady SingStarów na płytach sprzedało się 26 milionów egzemplarzy, a do tego zakupiono 25 milionów dodatkowych piosenek. To jedna z najważniejszych oraz najpopularniejszych serii gier, chociaż to nie strzelanka czy RPG. Dzięki polskim edycjom krążków, z utworami rodzimych wykonawców, produkcja zyskała rozgłos także w kraju.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)