Nowy StarCraft Remastered z odświeżoną grafiką w 4K już tego lata

Nowy StarCraft Remastered z odświeżoną grafiką w 4K już tego lata

Nowy StarCraft Remastered z odświeżoną grafiką w 4K już tego lata
26.03.2017 14:39, aktualizacja: 27.03.2017 10:53

Ze świecą szukać producenta z takim dorobkiem, jak Blizzard, a w tymże dorobku niewiele gier ma renomę StarCrafta. Ten RTS ma dziś status kultowy, a w wysoko rozwiniętych krajach Dalekiego Wschodu jest sportem narodowym. Blizzard potwierdził już to, oczym mówiło się od niemal roku: powstaje nowa wersja pierwszej odsłony StarCrafta.

StarCraft Remastered Announcement

Najważniejszą zmianą jest odświeżona oprawa graficzna: do dzisiejszych standardów miały zostać dostosowane wszystkie grafiki: jednostek, map i budynków. Producent zapowiada, że nowego StarCrafta przyjemnie będzie oglądać nawet w rozdzielczości 4K. Obsługiwane będzie także przybliżanie pola walki.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Odświeżona zostanie także oprawa dźwiękowa. Zremasterowane zostaną zarówno dialogi, jak i muzyka. Oczywiście gra zostanie także dostosowana do warunków współczesnych systemów operacyjnych:zagrać w nowego-starego StarCrafta będzie można na najnowszych wersjach Windowsa i macOS-a. Niestety, na razie nic nie sugeruje, że produkcja będzie dostępna na Linuksa.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Mechanizm rozgrywki pozostanie nienaruszony, niemniej nowa wersja Remastered będzie de facto oryginalnym StarCraftem rozbudowanym o rozszerzenie Brood War. Otrzymamy oczywiście możliwość rozgrywki wieloosobowej, także z posiadaczami oryginalnego StarCrafta z łatką w wersji 1.18. Wielu ucieszy także fakt, że oryginalny StarCraft, od momentu publikacji tej łatki, dostępny będzie całkowicie za darmo. Nowy StarCraft Remastered ukaże się tego lata.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (46)