Nowy Windows 10 Technical Preview już jest i to po polsku!

Strona głównaNowy Windows 10 Technical Preview już jest i to po polsku!
24.01.2015 10:42
Nowy Windows 10 Technical Preview już jest i to po polsku!

Osoby, które z niecierpliwością czekają na nową wersję systemu od Microsoftu, mogą już testować wersję Technical Preview. Warto zaznaczyć, że dostępne są także polskie wersje systemu dla komputerów z procesorami 32- i 64-bitowymi.

bESZtvQl

W tej wersji znalazła się Cortana, wirtualna asystentka, której wprowadzenie na desktopowe systemy planowane jest wraz z wydaniem Windows 10. Niestety jeszcze nie porozmawiamy z nią w naszym ojczystym języku.

350130482106886081

Zainteresowani mogą pobrać obrazy (ISO) płyt instalacyjnych systemu Windows 10 ze specjalnej strony. System został przygotowany w 22 językach, w tym po polsku (x86, x64). Pobrane obrazy należy nagrać na wybranym nośniku, a do instalacji wykorzystać klucz:

bESZtvQn
NKJFK-GPHP7-G8C3J-P6JXR-HQRJR

Microsoft ostrzega, że są to wersje testowe i nie nadają się do pracy w produkcyjnym środowisku, programy mogą działać niestabilnie, a ponadto system będzie się jeszcze zmieniał. Warto zauważyć, że w wersji Technical Preview Windowsa 10 nie można wyłączyć automatycznych aktualizacji.

Przed instalacją Microsoft zachęca do rejestracji w programie dla testerów, na wszelki wypadek warto też zapoznać się z wymaganiami sprzętowymi systemu.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bESZtvQx
Komentarze (388)
bESZtvRj