Noxious na weekend

Noxious na weekend17.02.2012 18:08
Redakcja

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Noxious - ciekawy FPS, którego akcja osadzona została na odległej od Ziemi, dryfującej gdzieś po dalekich zakątkach kosmosu, platformie badawczej.

Można pokusić się o stwierdzenie, że do stworzenia projektu autorów w głównej mierze zainspirował słynny horror science fiction "Obcy". Świadczy o tym chociażby fabuła jak i cała oprawa gry.

Twoja przeglądarka nie obsługuje Flasha i HTML5 lub wyłączono obsługę JavaScript...jwplayer("Noxious360pmp4").setup({height: 294, width: 480, duration: 91, autostart: false, plugins: "gapro-1", "gapro.accountid":"UA-3114185-1", "gapro.idstring":"Noxious-360p.mp4", image: "http://images.dpcdn.pl/ImageProxy.ashx?file=Video/20120217131715.jpg&height=360&width=640&crop=1", "controlbar.position":"bottom", modes: [{ type: "flash", src: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/player57/player.swf", config: { provider: "http", "http.startparam":"start", levels: [ { bitrate: 768, file: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/gry/Noxious-360p.mp4", width: 640 }, { bitrate: 3000, file: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/gry/Noxious-720p.mp4", width: 1280 } ] } },{ type: "html5", config: { provider: "video", levels: [ { bitrate: 768, file: "http://storage4.dobreprogramy.pl/video/gry/Noxious-360p.mp4", width: 640 }, { bitrate: 3000, file: "http://storage4.dobreprogramy.pl/video/gry/Noxious-720p.mp4", width: 1280 }] } } ] }); Wcielamy się w rolę jednego z pracowników laboratorium, który wracając z lunchu zastaje w głównym pomieszczeniu przeraźliwy widok. Okazuje się, że podczas jego nieobecności coś w pracowni poszło nie tak. Eksperyment, nad którym pracowała grupa naukowców wymknął się z pod kontroli. Skutkiem tych wydarzeń jest rozprzestrzenienie się po całej stacji krwiożerczych, laboratoryjnych obiektów badawczych żywiących się rozpuszczoną w powietrzu trucizną.

Zakładając bojowy kombinezon i nabijając broń specjalną plazmą ruszamy z misją ratowania kosmicznego laboratorium. Na swej drodze napotykamy monstrualnych rozmiarów gąsienice ;-), szerszenie oraz szereg innych stworów czyhających na nasze życie.

Rozgrywka odbywa się w trybie singleplayer jednocześnie nie oferując jakichś wymyślnych możliwości konfiguracyjnych. Po prostu instalujemy, włączamy opcję pełnego ekranu i niczym Sigourney Weaver w roli Ellen Ripley w "Obcym" stajemy oko w oko ze zwyrodniałymi, kosmicznymi mutantami.

Grę Noxious można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> FPS.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu zachęcamy do zapoznania się z recenzją drugiej części strzelanki opartej na komiksach wydawnictwa Top Cow, czyli The Darkness II, a także zapowiedziami Kinect Rush: A Disney Pixar Adventure kierowanego do dzieci, jak również Sleeping Dogs - gry akcji dla dorosłych.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
SubRay na weekend
SubRay na weekend
Rafał Szramowiat
P.U.S.H. na weekend
P.U.S.H. na weekend
Rafał Szramowiat
Aquarius na weekend
Aquarius na weekend
Rafał Szramowiat
Monokrome na weekend
Monokrome na weekend
Rafał Szramowiat
SERENDIPITY na weekend
SERENDIPITY na weekend
Rafał Szramowiat
Altitude0 na weekend
Altitude0 na weekend
Rafał Szramowiat
Sploot na weekend
Sploot na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (21)