Noxious na weekend

Noxious na weekend

Redakcja
17.02.2012 18:08

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Noxious - ciekawy FPS, którego akcja osadzona została na odległej od Ziemi, dryfującej gdzieś po dalekich zakątkach kosmosu, platformie badawczej.

Można pokusić się o stwierdzenie, że do stworzenia projektu autorów w głównej mierze zainspirował słynny horror science fiction "Obcy". Świadczy o tym chociażby fabuła jak i cała oprawa gry.

Twoja przeglądarka nie obsługuje Flasha i HTML5 lub wyłączono obsługę JavaScript...jwplayer("Noxious360pmp4").setup({height: 294, width: 480, duration: 91, autostart: false, plugins: "gapro-1", "gapro.accountid":"UA-3114185-1", "gapro.idstring":"Noxious-360p.mp4", image: "http://images.dpcdn.pl/ImageProxy.ashx?file=Video/20120217131715.jpg&height=360&width=640&crop=1", "controlbar.position":"bottom", modes: [{ type: "flash", src: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/player57/player.swf", config: { provider: "http", "http.startparam":"start", levels: [ { bitrate: 768, file: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/gry/Noxious-360p.mp4", width: 640 }, { bitrate: 3000, file: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/gry/Noxious-720p.mp4", width: 1280 } ] } },{ type: "html5", config: { provider: "video", levels: [ { bitrate: 768, file: "http://storage4.dobreprogramy.pl/video/gry/Noxious-360p.mp4", width: 640 }, { bitrate: 3000, file: "http://storage4.dobreprogramy.pl/video/gry/Noxious-720p.mp4", width: 1280 }] } } ] }); Wcielamy się w rolę jednego z pracowników laboratorium, który wracając z lunchu zastaje w głównym pomieszczeniu przeraźliwy widok. Okazuje się, że podczas jego nieobecności coś w pracowni poszło nie tak. Eksperyment, nad którym pracowała grupa naukowców wymknął się z pod kontroli. Skutkiem tych wydarzeń jest rozprzestrzenienie się po całej stacji krwiożerczych, laboratoryjnych obiektów badawczych żywiących się rozpuszczoną w powietrzu trucizną.

Zakładając bojowy kombinezon i nabijając broń specjalną plazmą ruszamy z misją ratowania kosmicznego laboratorium. Na swej drodze napotykamy monstrualnych rozmiarów gąsienice ;-), szerszenie oraz szereg innych stworów czyhających na nasze życie.

Rozgrywka odbywa się w trybie singleplayer jednocześnie nie oferując jakichś wymyślnych możliwości konfiguracyjnych. Po prostu instalujemy, włączamy opcję pełnego ekranu i niczym Sigourney Weaver w roli Ellen Ripley w "Obcym" stajemy oko w oko ze zwyrodniałymi, kosmicznymi mutantami.

Grę Noxious można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> FPS.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu zachęcamy do zapoznania się z recenzją drugiej części strzelanki opartej na komiksach wydawnictwa Top Cow, czyli The Darkness II, a także zapowiedziami Kinect Rush: A Disney Pixar Adventure kierowanego do dzieci, jak również Sleeping Dogs - gry akcji dla dorosłych.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (21)