WindowsGrafikaTworzenie i edycja grafiki rastrowejNPS Image Editor
NPS Image Editor ikona

NPS Image Editor3.1.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

NPS Image Editor to nietypowa propozycja edytora grafiki, w której połączono prostotę obsługi znanego z Windowsa Painta, dodając jednak go niego dużo więcej narzędzi, w tym filtry, obsługę przezroczystości i nietypowe pędzle.

Obsługa istotnie zbliżona jest do tej znanej z narzędzia Microsoftu, jednak co ciekawe, nie nawiązuje do najnowszej edycji, ale starszych, znanych jeszcze z czasów Windowsa XP i wcześniejszych. Główny pasek narzędzi znajduje się bowiem z lewej strony ekranu i to z niego czerpać możemy podstawowe kształty i pędzle. Z prawej strony wyświetlana jest domyślnie paleta kolorów.

Naszpikowanie programu dodatkowymi możliwościami nie byłoby więc w takim przypadku możliwe, gdyby nie dodanie licznych elementów w górnym menu na pasku. Znajdziemy tu między innymi ustawienia filtrów, możliwość dodania przezroczystości, menedżer pędzli oraz zarządzania paletami kolorów. Aplikację można również pochwalić za stosunkowo krótki czas uruchamiania.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentNookkin
Liczba pobrań791
Data aktualizacji31 maj 2017
Rozmiar pliku2.01 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
NPS Image Editor ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)