WindowsProgramowanieTworzenie instalatorówNSIS

NSIS3.08

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

NSIS (Nullsoft Scriptable Install System) to w pełni profesjonalny, darmowy system umożliwiający tworzenie instalatorów dla systemów z rodziny Windows.

Wygląd oraz funkcjonalność instalatora można dopasować dowolnie do potrzeb aplikacji. Przykładowo instalator może w trakcie procesu instalacji pobrać niezbędne biblioteki, które są wymagane do uruchomienia programu lub sprawdzić czy jest jego nowsza wersja do pobrania. Tworzenie wielojęzykowych instalatorów również nie jest problemem, ponieważ NSIS posiada ponad 35 gotowych tłumaczeń.

W wersji 2 programiści dodali nowy system kompresji danych LZMA dający 20% lepszy rezultat niż poprzedni BZip2. Za pomocą Nullsoft Scriptable Install System zostały stworzone instalatory do takich aplikacji jak WinAmp czy eMule.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.68 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań21 548
Data aktualizacji27 wrz 2021
Rozmiar pliku1.52 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)