WindowsNarzędziaOdzyskiwanie danychNTFS Undelete
NTFS Undelete ikona

NTFS Undelete3.0.19.415

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

NTFS Undelete to niezbędne oprogramowanie do odzyskiwania utraconych bądź przypadkowo skasowanych danych z twardego dysku. Aplikacja charakteryzuje się olbrzymią skutecznością podczas wyszukiwania i odzyskiwania utraconych plików, a także czytelnym i przejrzystym interfejsem użytkownika.

Obsługuje następujące systemy plików NTFS, NTFS5, FAT12, FAT16 i FAT 32, a także umożliwia przywrócenie danych z urządzeń przenośnych i zewnętrznych dysków twardych podłączanych przez wyjście USB. NTFS Undelete posiada niezbędne narzędzia do odzyskiwania różnych rodzajów plików, w tym m.in.: zdjęcia, filmy, muzykę oraz dokumenty. W dodatku przywraca dane usunięte z kosza systemowego, konsoli MS-DOS oraz z Eksploratora Windows.

Uwaga!

  • Program NTFS Undelete dostępny jest w wersji Trial i umożliwia jedynie wyszukiwanie utraconych lub skasowanych plików z dysku twardego.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.52 oceny
Twoja ocena
ProducenteSupport.com
Liczba pobrań9 447
Data aktualizacji16 kwi 2019
Rozmiar pliku3.20 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
NTFS Undelete ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)