WindowsNarzędziaZarządzanie sterownikamiNVCleanstall

NVCleanstall1.13.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

NVCleanstall to bardzo przydatne, leciutkie narzędzie od twórców popularnego GPU-Z, które pozwala na dostosowanie instalacji sterownika kart GeForce i jest zarazem alternatywą dla oryginalnego modułu aktualizacji w programie GeForce Experience.

Wykorzystując NVCleanstall, możemy wybrać, jakie dokładnie komponenty sterownika mają zostać zainstalowane. Domyślny instalator zawsze instaluje pełną paczkę, nawet jeśli posiadany model karty graficznej nie pozwala skorzystać z danej funkcji, albo robić tego nie zamierza sam użytkownik. Poza tym aplikacja potrafi usunąć stosowaną przez Nvidię telemetrię.

Program uwzględnia zależności między poszczególnymi modułami, więc teoretycznie nie ma obaw, że usunięcie którejś funkcji negatywnie wpłynie na inną, pożądaną.

Co nie mniej ważne, NVCleanstall pobiera sterownik od razu bez odrzuconych składników, z serwera twórców, TechPowerUp. Czyli pozwala też zaoszczędzić nieco czasu osobom ze słabszym łączem, jak również powiadamia o najnowszej dostępnej wersji sterownika.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
4.04 oceny
Twoja ocena
ProducentTechPowerUp
Liczba pobrań3 234
Data aktualizacji20 cze 2022
Rozmiar pliku3.32 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)