WindowsNarzędziaInne narzędziaNVSlimmer
NVSlimmer ikona

NVSlimmer0.7

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

NVSlimmer to darmowa aplikacja służąca do instalowania wybranych komponentów sterowników kart graficznych bazujących na GPU firmy Nvidia.

Po uruchomieniu NVSlimmer musimy wskazać ścieżkę zapisu pliku instalacyjnego sterowników (wcześniej należy pobrać je z oficjalnej strony producenta), by na ekranie ukazała się cała zawartość paczki. Najważniejsze elementy, które musimy zainstalować, zostały pogrubione, natomiast pozostałe możemy odznaczyć, by nie umieszczać na twardym dysku zbędnych dodatków (np. GeForce Experience i 3D Vision).

Poszczególne komponenty sterowników zostały przedstawione w bardzo przejrzystej formie. NVSlimmer dzieli je bowiem na rozmaite kategorie, dzięki czemu możemy łatwo i szybko zaznaczyć bądź odznaczyć dowolne elementy. Po wykonaniu tych czynności nie pozostaje nam nic innego, jak zatwierdzić zmiany („apply”) i wcisnąć przycisk odpowiedzialny za instalację plików. Możemy również utworzyć swoją paczkę sterowników, wybierając opcję „repackage”.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentuKER
Liczba pobrań651
Data aktualizacji18 cze 2019
Rozmiar pliku0.77 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
NVSlimmer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)