bDTZZZaZ
NXPowerLite Desktop Edition ikona

NXPowerLite Desktop Edition9.0.4

Strona głównaWindowsAkcesoriaKompresory plikówNXPowerLite Desktop Edition
Pobierz program
wersja stabilna (32-bit)
  • Slider item
  • Slider item

NXPowerLite Desktop Edition to jeden z najpopularniejszych programów do optymalizacji plików w systemie Windows. Aplikacja obsługuje różne rodzaje plików, w tym między innymi dokumenty, prezentacje, zdjęcia fotograficzne i arkusze kalkulacyjne.

bDTZZZbb

Program redukuje wielkość poszczególnych plików i dzięki temu zajmują mniej miejsca na dysku twardym. Zoptymalizowane pliki pozostają w oryginalnych formatach, zachowując przy okazji wszystkie swoje atrybuty, a zredukowane zdjęcia fotograficzne nie tracą na jakości. NXPowerLite Desktop Edition zmniejsza rozmiar danych utworzonych w następujących aplikacjach: Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint, OpenOffice czy Lotus Symphony.

Oprócz tego program integruje się z pakietem biurowym Microsoft Office, a także automatycznie kompresuje wszystkie załączniki wysyłane drogą elektroniczną. Aplikacja charakteryzuje się również wysokim stopniem podczas kompresji danych oraz prostym w użyciu interfejsem użytkownika, za pomocą którego możemy szybko i w łatwy sposób zoptymalizować kilka plików w tym samym czasie. Dodatkowo przy użyciu gotowych profili można przekonwertować dane dostosowane do wydruku lub dla urządzeń mobilnych.

Uwaga!

  • Program NXPowerLite Desktop Edition dostępny jest w wersji próbnej i pozwala na 30 dni darmowego testowania.
Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
2.54 oceny
ProducentNeuxpower
Liczba pobrań2 018
Data aktualizacji9 mar 2021
Rozmiar pliku24.11 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
NXPowerLite Desktop Edition ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTZZZbG
bDTZZZbX