Obniżki na GOG: Empire Earth za darmo, inne 50% taniej

Obniżki na GOG: Empire Earth za darmo, inne 50% taniej

13.12.2011 10:14, aktualizacja: 13.12.2011 15:05

Świąteczna obniżka cen gier na Good Old Games wywołała w Redakcji serię ochów i achów połączonych z wymienianiem na głos kolejnych kultowych tytułów. A takiej okazji nie można przegapić.

Po pierwsze, świąteczna wyprzedaż na GOG obniżyła ceny większości swoich gier o 50%. Na liście znajdują się same perełki: Neverwinter Nights, Fallout 1 i 2, Settlers, Empire Earth, Tropico, Far Cry, Rainman, Myst, Sanitarium i wiele innych. Na stronie głównej sklepu znajdują się stare ceny, ale po wybraniu tytułów ze strony promocyjnej lub podczas rozliczenia cena zostaje zmniejszona i połowę. Oczywiście obie części Wiedźmina również zostały objęte promocją. Na szczęście nie trzeba się spieszyć z wyborem, gdyż wyprzedaż skończy się dopiero drugiego stycznia.

Po drugie, w ramach wyjątkowej promocji można pobrać Empire Earth: Gold Edition za darmo. Ale ta promocja jest krótsza — pozostało jedynie 30 godzin na podjęcie decyzji. Nie żeby było się nad czym zastanawiać ;).

Po trzecie, i najważniejsze, gry kupione na GOG nie są zabezpieczone DRM i działają na systemie Windows. Poza Wiedźminem, znajdziemy tu same klasyki wydane między innymi przez Atari, Activision, Ubisoft, a od nie dawna również Electronic Arts. Oczywiście nie jest to jedyna platforma dystrybucji gier, która zorganizowała świąteczną promocję. Warto również zajrzeć na Steam oraz do sklepów wydawców gier.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (22)