Obraz z Maca na SmartTV bez kabla? Da się z Mirror for Samsung TV

Obraz z Maca na SmartTV bez kabla? Da się z Mirror for Samsung TV

20.05.2016 22:01, aktual.: 21.05.2016 00:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Przesyłanie obrazu z Maca na telewizor jest banalnie proste, o ile do telewizora podłączone jest Apple TV. Posiadaczom SmartTV Samsunga pomoże niewielka aplikacja Mirror for Samsung TV, która jest brakującym ogniwem łańcucha łączącego komputery z jabłkiem ze SmartTV.

Obraz

Mirror for Samsung TV to niewielki program, który pozwala przesyłać obraz z Maca na SmartTV Samsunga. Co ciekawe, autorem nie jest ani Apple, ani Samsung. Program działa ze wszystkimi SmartTV wyprodukowanymi po 2012 roku i z Macami z systemem przynajmniej OS X 10.10. Po uruchomieniu Mirror for Samsung TV sam znajdzie podłączone do sieci domowej telewizory i pozwoli przesłać kopię obrazu z ekranu na wybrany odbiornik. Dane można przesyłać w trzech jakościach, zależnie od prędkości sieci, przy czym żadna nie jest na tyle wysoka, by można było komfortowo grać. Producent zapowiada, że zawsze należy spodziewać się opóźnień rzędu jednej do trzech sekund.

Sprawdzamy jak działa Mirror for Samsung TV

Mirror for Samsung TV pozwala przesyłać zarówno obraz, jak i dźwięk, przy czym przesyłanie dźwięku wymaga instalacji dodatkowego sterownika. Transmisja obrazu wymaga jedynie uruchomienia Mirror for Samsung TV, przy czym jeśli do Maca podłączony jest zewnętrzny monitor, można wybrać, z którego ekranu obraz jest mirrorowany na SmartTV.

Jeśli wersja demonstracyjna Mirror for Samsung TV, którą znajdziecie w naszej bazie programów, działa prawidłowo, można spokojnie kupić pełną za niecałe 10 dolarów. Wersja demonstracyjna pozwala przesyłać obraz tylko przez kilka minut, ale to zupełnie wystarczy, by sprawdzić jakość działania w domowej sieci.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)