Obsidian szykuje nowe RPG, fani Pillars of Eternity będą zadowoleni

Obsidian szykuje nowe RPG, fani Pillars of Eternity będą zadowoleni16.03.2016 17:00
Obsidian szykuje nowe RPG, fani Pillars of Eternity będą zadowoleni

Studio Obsidian Entertainment nie zwalnia tempa. Po tym, jak uraczyło nas tytułami Fallout New Vegas, Pillars of Eternity i specyficznym South Park: Kijek prawdy, zapowiedziana została kolejna, apetycznie wyglądająca gra. Tyranny, przy której pracować będzie studio Obsidian Entertainment i Paradox Interactive, z pewnością spodoba się fanom Pillars of Eternity.

Tyranny - Announcement Teaser Trailer

Na razie o grze wiemy niewiele. Wizualnie gra kojarzyć się będzie z Pillars of Eternity, co nie powinno dziwić, gdyż wykorzystają ten sam silnik. Założenia będą jednak nieco inne i gracz nie będzie przechodził klasycznej ścieżki „od zera do bohatera”. Twórcy gry skonstruują świat, przez który przetoczyła się potężna wojna dobra ze złem. Gracz znajdzie się w nim już po tym, jak zło odniosło spektakularne zwycięstwo.

350174401201006529

Gracz ma wcielić się w postać próbującą odnaleźć swoje miejsce w najpotężniejszym imperium, które zdołało się podnieść po tym, jak siły dobra zostały zrównane z ziemią. Postać ta brała udział w wielkiej bitwie na stanowisku oficera armii zła, pod wodzą potężnego Kyrosa. Nie zaczynamy więc z niczym, fabuła nie będzie liniowa, a sposób gry i rola głównej postaci w społeczeństwie zależeć będą od skutków trudnych, często moralnie niejasnych wyborów. Wolisz przywrócić ład i sprawiedliwość czy po trupach dążyć do większej władzy?

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]
  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Więcej na temat Tyrrany można dowiedzieć się na jej stronie. Znajduje się tam już mapa świata z kilkoma lokalizacjami i opisami.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Premiera została zapowiedziana na końcówkę tego roku. Będzie można w nią zagrać na Windowsie, Linuksie i OS X.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)