Obsidian szykuje nowe RPG, fani Pillars of Eternity będą zadowoleni

Obsidian szykuje nowe RPG, fani Pillars of Eternity będą zadowoleni

Obsidian szykuje nowe RPG, fani Pillars of Eternity będą zadowoleni
16.03.2016 17:00, aktualizacja: 18.03.2016 16:55

Studio Obsidian Entertainment nie zwalnia tempa. Po tym, jak uraczyło nas tytułami Fallout New Vegas, Pillars of Eternity i specyficznym South Park: Kijek prawdy, zapowiedziana została kolejna, apetycznie wyglądająca gra. Tyranny, przy której pracować będzie studio Obsidian Entertainment i Paradox Interactive, z pewnością spodoba się fanom Pillars of Eternity.

Tyranny - Announcement Teaser Trailer

Na razie o grze wiemy niewiele. Wizualnie gra kojarzyć się będzie z Pillars of Eternity, co nie powinno dziwić, gdyż wykorzystają ten sam silnik. Założenia będą jednak nieco inne i gracz nie będzie przechodził klasycznej ścieżki „od zera do bohatera”. Twórcy gry skonstruują świat, przez który przetoczyła się potężna wojna dobra ze złem. Gracz znajdzie się w nim już po tym, jak zło odniosło spektakularne zwycięstwo.

Obraz

Gracz ma wcielić się w postać próbującą odnaleźć swoje miejsce w najpotężniejszym imperium, które zdołało się podnieść po tym, jak siły dobra zostały zrównane z ziemią. Postać ta brała udział w wielkiej bitwie na stanowisku oficera armii zła, pod wodzą potężnego Kyrosa. Nie zaczynamy więc z niczym, fabuła nie będzie liniowa, a sposób gry i rola głównej postaci w społeczeństwie zależeć będą od skutków trudnych, często moralnie niejasnych wyborów. Wolisz przywrócić ład i sprawiedliwość czy po trupach dążyć do większej władzy?

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]
  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Więcej na temat Tyrrany można dowiedzieć się na jej stronie. Znajduje się tam już mapa świata z kilkoma lokalizacjami i opisami.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Premiera została zapowiedziana na końcówkę tego roku. Będzie można w nią zagrać na Windowsie, Linuksie i OS X.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)