Od jutra Monopoly z Google

Od jutra Monopoly z Google

Wojciech Cybulski
08.09.2009 17:24, aktualizacja: 08.09.2009 18:50

Chciałbyś spróbować swoich sił w Monopoly i powalczyć z innymi graczami o możliwość zbicia fortuny na handlu realnie istniejącymi nieruchomościami? Dzięki Monopoly - City Streets i Google wkrótce stanie się to możliwe.

Dzięki współpracy firm Google i Hasbro gracze z całego świata będą mogli zmierzyć się ze sobą w grze Monopoly. Zabawa odbywać się będzie w czasie rzeczywistym w oknie przeglądarki a za planszę do gry posłuży mapa Google. Skorzystanie z zasobów Google Maps sprawi, że gracze zyskają możliwość kupowania prawdziwych budynków w pełni odwzorowanych pod względem rozkładu ulic miastach.

"Monopoly - City Streets" swój oficjalny debiut ma już jutro. Każdy z graczy dostanie na start pakiet gotówki i zostanie rzucony w wir zabawy. Podobnie jak w papierowym odpowiedniku, tak i tu celem gry będzie zbicie fortuny i wyeliminowanie pozostałych graczy. Od wyboru odpowiedniej strategii inwestycyjnej i stylu gry zależeć będzie, kto zostanie nowym, wirtualnym milionerem a kto bankrutem. Gra ma szanse odnieść wielki sukces i przyciągnąć Internautów do monitora na długie godziny.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (59)