WindowsObsługa urządzeń mobilnychInne programy dla urządzeń mobilnychOdin
Odin ikona

Odin3.13.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Odin zawiera rozmaite narzędzia skierowane do użytkowników smartfonów i tabletów firmy Samsung pracujących pod kontrolą Androida.

Odin jest dostępny zupełnie za darmo i pozwala chociażby na zaktualizowanie systemu operacyjnego Android (można również zainstalować niestandardową wersję oprogramowania), ale nie tylko. Dzięki Odinowi będziemy mogli wgrać nowe oprogramowanie ROM, zajmiemy się flashowaniem urządzenia, modyfikacją jądra systemu operacyjnego, a także wzbogacimy smartfon lub tablet o rozmaite, fanowskie nakładki zwiększające możliwości urządzenia przenośnego.

Warto pamiętać, że Odin wymaga aktywowania opcji „debugowanie USB” w ustawieniach smartfona lub tabletu, który uprzednio podłączyliśmy do komputera za pośrednictwem złącza USB.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentOdin3
Liczba pobrań44 380
Data aktualizacji22 sie 2018
Rozmiar pliku3.37 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Odin ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)