Odświeżona ipla: nowe kategorie tematyczne, nowe programy i bezpłatny okres próbny

Odświeżona ipla: nowe kategorie tematyczne, nowe programy i bezpłatny okres próbny

Odświeżona ipla: nowe kategorie tematyczne, nowe programy i bezpłatny okres próbny
Redakcja
20.05.2014 15:34, aktualizacja: 20.05.2014 16:29

Usługa wideo na życzenie (VOD) zdobywa coraz większą popularność. Nie mamy tu na myśli jedynie usług płatnych, bo przecież wielu użytkowników tego typu serwisów wcale żadnych opłat nie ponosi: korzysta się z nich nie tylko aby zobaczyć nowości lub transmisje specjalne, ale także ulubione seriale, programy archiwalne, a także coś, na co nie możemy trafić w odpowiednim czasie w tradycyjnej telewizji. Spore zmiany przygotował jeden z większych polskich dostawców VOD, serwis ipla.

Obraz

Sądzimy, że nie musimy go przedstawiać, bo znaleźć go można nie tylko w Internecie, ale i na urządzeniach mobilnych czy w smart TV. Odświeżony został wygląd serwisu wideo, najważniejsze jest jednak nowe pogrupowanie tematyczne. Według niektórych zapewne zepsuło ono „stary i dobry porządek rzeczy”, według innych będzie czymś o wiele bardziej przejrzystym. Pakiety tematyczne to teraz odpowiednio: ipla Rozrywka, ipla Sport, ipla World, ipla Extra, ipla News, ipla Wiedza, ipla Dzieci a także ipla Filmy i Seriale, który wcześniej był znany jako ipla Premium. Dostępne są także dwa pakiety mieszane obejmujące więcej treści – ipla Mini (aktualności, rozrywka i materiały dla dzieci), a także ipla Max (obejmuje dodatkowo seriale i materiały sportowe).

Użytkownikom spodobać się powinny nowe kanały udostępnione w ramach usługi. Są to: AXN Black, AXN HD, AXN Spin, AXN White, Da Vinci Learning, Duck TV, Polsat Viasat Explore, Polsat Viasat History, Polsat Viasat Nature i Sundance. Kolejna ciekawa nowość to darmowy okres próbny trwający 14 dni. W tym czasie użytkownik może bezpłatnie i bez ograniczeń korzystać z dowolnego pakietu, a dopiero potem podjąć decyzję, czy na pewno chce opłacić subskrypcję gwarantującą dostęp do niego.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (33)