Odświeżona ipla: nowe kategorie tematyczne, nowe programy i bezpłatny okres próbny

Odświeżona ipla: nowe kategorie tematyczne, nowe programy i bezpłatny okres próbny20.05.2014 15:34
Odświeżona ipla: nowe kategorie tematyczne, nowe programy i bezpłatny okres próbny
Redakcja

Usługa wideo na życzenie (VOD) zdobywa coraz większą popularność. Nie mamy tu na myśli jedynie usług płatnych, bo przecież wielu użytkowników tego typu serwisów wcale żadnych opłat nie ponosi: korzysta się z nich nie tylko aby zobaczyć nowości lub transmisje specjalne, ale także ulubione seriale, programy archiwalne, a także coś, na co nie możemy trafić w odpowiednim czasie w tradycyjnej telewizji. Spore zmiany przygotował jeden z większych polskich dostawców VOD, serwis ipla.

350108366380689345

Sądzimy, że nie musimy go przedstawiać, bo znaleźć go można nie tylko w Internecie, ale i na urządzeniach mobilnych czy w smart TV. Odświeżony został wygląd serwisu wideo, najważniejsze jest jednak nowe pogrupowanie tematyczne. Według niektórych zapewne zepsuło ono „stary i dobry porządek rzeczy”, według innych będzie czymś o wiele bardziej przejrzystym. Pakiety tematyczne to teraz odpowiednio: ipla Rozrywka, ipla Sport, ipla World, ipla Extra, ipla News, ipla Wiedza, ipla Dzieci a także ipla Filmy i Seriale, który wcześniej był znany jako ipla Premium. Dostępne są także dwa pakiety mieszane obejmujące więcej treści – ipla Mini (aktualności, rozrywka i materiały dla dzieci), a także ipla Max (obejmuje dodatkowo seriale i materiały sportowe).

Użytkownikom spodobać się powinny nowe kanały udostępnione w ramach usługi. Są to: AXN Black, AXN HD, AXN Spin, AXN White, Da Vinci Learning, Duck TV, Polsat Viasat Explore, Polsat Viasat History, Polsat Viasat Nature i Sundance. Kolejna ciekawa nowość to darmowy okres próbny trwający 14 dni. W tym czasie użytkownik może bezpłatnie i bez ograniczeń korzystać z dowolnego pakietu, a dopiero potem podjąć decyzję, czy na pewno chce opłacić subskrypcję gwarantującą dostęp do niego.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (33)