Office dla tabletów z Androidem już dostępny dla każdego

Strona głównaOffice dla tabletów z Androidem już dostępny dla każdego
29.01.2015 12:17
Office dla tabletów z Androidem już dostępny dla każdego
Paweł Piskurewicz
Paweł Piskurewicz

Dziś rano informowaliśmy o nowej wersji Outlooka dla urządzeń z iOS i Androidem. Jednak to nie koniec niespodzianek od Microsoftu. Po okresie zamkniętych i otwartych testów nowego pakietu Office dla tabletów z Androidem, przyszła pora na ich oficjalną premierę.

bEJmkzAl

Aplikacje Word, Excel i PowerPoint może już pobrać każdy, kto dysponuje odpowiednim tabletem. Na liście wymagań znajdziemy: ekran minimum 7 cali, procesor ARM i przynajmniej 1 GB pamięci operacyjnej, a do tego system Android w wersji minimum 4.4. Jeżeli braliście udział w testach beta, czeka Was aktualizacja już pobranych programów. Zgodnie z zapowiedziami są one dostępne za darmo.

Podobnie jak miało to miejsce w przypadku aplikacji dla systemu iOS, Office pracuje w trzech trybach. Bez logowania na konto Microsoftu pozwala nam jedynie na przeglądanie dokumentów. Po zalogowaniu, ale bez subskrypcji Office 365, otrzymujemy dodatkowo możliwość edycji, jednak nie wszystkie opcje będą aktywne. Dopiero subskrypcja Office 365 zapewnia nam dostęp do pełnego pakietu narzędzi zawartych w poszczególnych aplikacjach.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Korzystająć z okazji Microsoft pochwalił się wynikami z okresu testowego. Wszystkie aplikacje pakietu pobrano blisko 250 tysięcy razy w 110 różnych krajach. Były one testowane na ponad 500 różnych modelach tabletów z Androidem, a średnia ocena w Google Play wyniosła 4.2 gwiazdki – całkiem nieźle, jak na testowe aplikacje.

bEJmkzAn

Darmowy Office powiększa i tak już sporą ofertę pakietów biurowych dla systemu Android. Aplikacje Word, Excel i PowerPoint możecie pobrać z naszej bazy aplikacji. W przyszłości mają one trafić także na telefony z Androidem, podobnie jak miało to miejsce w przypadku edycji na iOS. Posiadacze tabletów z Windowsem oraz telefonów z Windows Phone na nową edycję pakietu Office muszą poczekać aż do premiery systemu Windows 10.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bEJmkzBj