WindowsMultimediaTworzenie i edycja muzykiOhm Studio

Ohm StudioRevision 74965 Beta

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Ohm Studio to nowoczesne oprogramowanie typu DAW (Digital Audio Workstation), które zamieni twój komputer w studio nagraniowe. Przy użyciu aplikacji możemy miksować, modyfikować dźwięki i utwory muzyczne, a także komponować nową muzykę.

Program oferuje elegancki, nowoczesny i w pełni funkcjonalny interfejs użytkownika, w którym znajdziemy mnóstwo wbudowanych i przydatnych narzędzi pracy, wspomagających przy tworzeniu lub miksowaniu muzyki. W odróżnieniu od innych aplikacji typu DAW, program umożliwia współprace pomiędzy różnymi użytkownikami w formie online nad tworzeniem, komponowaniem lub miksowaniem dowolnego dźwięku lub utworu muzycznego.

Ohm Studio został wyposażony w niezwykle rozbudowany i funkcjonalny mikser, umożliwiający swobodne manipulowanie i modyfikowanie dźwięku. Oprócz tego nie mogło w nim zabraknąć funkcji VU Meter do pomiaru natężenia dźwięku, a także narzędzi do wyrównywania, balansowania dźwięku, wyciszania i usuwania fragmentów utworu muzycznego. Ohm Studio umożliwia również tworzenie pętli, dodawania różnych efektów, nagrywanie wielościeżkowe oraz nagrywanie w locie plików audio lub MIDI.

Program wymaga dokonania bezpłatnej rejestracji na oficjalnej stronie producenta. Po zalogowaniu się do własnego, utworzonego konta z poziomu aplikacji, dołączymy do internetowej społeczności użytkowników korzystających z tego oprogramowania. Ohm Studio jest aplikacją multiplatformową, umożliwiającą wspólne tworzenie projektów w programie pomiędzy użytkownikami komputerów PC i Mac OS.

Na szczególną uwagę zasługuje również pełna integracja programu z przeglądarkami internetowymi. Użytkownicy mogą udostępniać własne utworzone dzieła, wyszukiwać innych muzyków i komentować ich projekty. Poza tym Ohm Studio obsługuje również wtyczki VST, usprawniające i wspomagające tworzenie lub miksowanie muzyki. Ohm Studio pozwala na wykonywanie wielu czynności w tej samej chwili. Bez żadnych problemów możemy w tym samym czasie słuchać muzyki, czatować, nagrywać oraz miksować.

Uwaga!

  • Program dostępny jest dla wszystkich w wersji beta, która zakończy się 24 października bieżącego roku.
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentOhmStudio
Liczba pobrań8 520
Data aktualizacji16 gru 2013
Rozmiar pliku85.92 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)