Okulary, które nagrywają Snapy, już w Polsce. Za jedyne 629,99

Okulary, które nagrywają Snapy, już w Polsce. Za jedyne 629,99

Okulary, które nagrywają Snapy, już w Polsce. Za jedyne 629,99
11.10.2017 18:53, aktualizacja: 13.10.2017 12:09

W Polsce jest już dostępny gadżet, który pozwoli zawsze i wszędzie nagrywać Snapy, bez sięgania po smartfon i przerywania tego, co akurat robimy. Snapchat Spectacles to ciemne okulary z dwiema kamerami, nagrywające 10-sekundowe filmy po naciśnięciu przycisku i publikujące je na Snapchacie.

Okulary Snapchata nagrywają w interesującym formacie – kadr ma kształt koła, dzięki czemu podczas oglądania nagrania na smartfonie można urządzenie dowolnie obracać. Można przyjrzeć się szczegółom lub zobaczyć szerszą perspektywę przez powiększanie i zmniejszanie filmu. To miła odmiana od tradycyjnego nagrywania smartfonem czy kamerą sportową, a zarazem jedyna ciekawa cecha Snapchat Spectacles.

Obsługa urządzenia jest bardzo prosta – naciśnięcie przycisku włącza nagrywanie 10-sekundowego Snapa, który można wydłużyć do 20 lub 30 sekund kolejnymi naciśnięciami. Okulary lekko świecą podczas nagrywania, by informować znajomych o tym, że będą na Snapie. To z kolei odróżnia Snapchat Spectacles od Google Glass, których użytkowników oskarżano o ingerencję w prywatność innych.

Nagrane przez Spectacles filmy są automatycznie zapisywane w Memories na Snapchacie bez wysiłku ze strony użytkownika. Filmy można od razu udostępniać albo zapisać w bibliotece i potem dodać do nich naklejki, efektyspecjalne bądź napisy.

Obraz

Okulary są dostępne w 3 kolorach i kosztują 629,99 zł. To cena niezłej jakości kamerki sportowej, którą też można zabierać ze sobą, ale nie będzie to urządzenie przeznaczone tylko do nagrywania Snapów. Snapchat Spectacles działają z iPhonem minimum 5 i ze smartfonami z Androidem 4.3 z BLE i Wi-Fi Direct. Ciekawym dodatkiem jest etui na okulary z wbudowanym powerbankiem, który wystarczy na 4 ładowania okularów. Okulary można wirtualnie przymierzyć dzięki Snapbotom, ale w Polsce nie ma ani jednego.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (26)