r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Snapchat

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Komunikatory

Snapchat to specyficzny komunikator, nastawiony na przesyłanie i udostępnianie obrazów i filmów, który dopiero niedawno dorobił się możliwości prowadzenia rozmowy z dostępnymi znajomymi. Jego flagową cechą jest możliwość ustawienia czasu, po jakim wysłane do znajomych zdjęcia bądź filmy zostaną automatycznie i bezpowrotnie usunięte.

Galeria programu

Do założenia konta niezbędne jest podanie adresu e-mail, wymyślenie sobie pseudonimu oraz weryfikacja za pomocą numeru telefonu. To za jego pomocą odbywa się również wyszukiwanie znajomych. Aplikacja zaraz po uruchomieniu prezentuje kontrolki aparatu (dotknięcie ekranu robi zdjęcie, przytrzymanie nagrywa film). Przed wysłaniem materiału można opatrzyć go podpisem bądź, w przypadku filmu, coś na nim narysować. Można również zmienić czas, po jakim wiadomość ulegnie samozniszczeniu ­– domyślnie są to 3 sekundy, a także dodać odpowiednie filtry dla naszego zdjęcia.

Zdjęcia można także zbierać w Historie (Stories), które znajomi będą mogli oglądać przez 24 godziny od udostępnienia. Jest też możliwość prowadzenia czatu na żywo, a także zdobywania trofeów.

Snapchat zyskał ogromną popularność wśród amerykańskiej młodzieży, ale w ostatnich latach sięgają po niego coraz starsi odbiorcy, w tym w naszym kraju. Choć podstawowe funkcje są dostępne za darmo, w aplikacji pojawiają się także opcje premium.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Snapchat będzie wszędzie – Stories trafią na strony i do innych aplikacji

6
OPROGRAMOWANIE 28.12.2017 | Mateusz Budzeń (Scorpions.B)

Za pomocą Snapchata komunikować się wyłącznie z jego użytkownikami, którzy mają zainstalowaną mobilną aplikację, dostępną na Androida i iOS-a. Snapchat chce jednak teraz zwiększyć zasięg, wprowadzając funkcję Stories Everywhere. Umożliwi ona dzielenie się Stories w innych aplikacjach oraz w Internecie. Informacje dotyczące zmian w Snapchacie opisał serwis Cheddar, który zdobył je od anonimowego źródła. Funkcja wstawiania Stories na strony Internetowe ma działać na podobnej zasadzie, jak choćby osadzanie tweetów. Snapchat ma nadzieję, że zwiększenie zasięgu na inne platformy, przełoży się do…

Snapchat na Androida już z Multi-Snapami: filmiki do 60 sekund

11
OPROGRAMOWANIE 24.10.2017 | Mateusz Budzeń (Scorpions.B)

Snapchat względem wielu inny popularnych aplikacji społecznościowych posiada nałożone charakterystyczne ograniczenia. Dotyczą one na przykład czasu umieszczenia snapów w Stories, trzymania historii rozmów, a do niedawna także długości filmów. Wraz z nową aktualizacją, twórcy postanowili skończyć z tak restrykcyjnym ograniczeniem, dotyczącym nagrań wideo. Wprowadzona została możliwość nagrywania multisnapów, która pozwala nagrywać wideo trwające nawet całe 60 sekund. W tym celu wystarczy trzymać palec na przycisku nagrywania przez ponad 10 sekund, a proces rejestrowania filmu nie zostanie…

Recenzje użytkowników

Ciekawe filtry
Bardzo mocno zużywa baterię, bywa niestabilny (czasem wywala aplikację)
ocena użytkownika

Dobrze się spisuje, jak sie człowiek chce czymś na szybko podzielić, najczęsciej drobiazgami. Dla wielu oosób raczej bezużyteczna zabawka, fakt, bardziej dla rozrywki, szkoda tylko, że niemiłosiernie szybko schodzi bateria gdy się tego używa...coraz więcej filtrów i efektów powoduje, że wciąż Snapchat zdobywa swoich zwolenników. Mogliby popracować nad stabilnością i lekkością, bo na obecny moment to ogromna bolączka.

08.06.2016 20:23 | Recenzja do wersji
zarządzanie prywatności
niskiej jakości zdjęcia i filmy
ocena użytkownika

Plusy;
Zarządzanie prywatności i mozliwość zablokowania niechcianych kontaktów

Minusy:
Na niektórych telefonach pojawia się problem z kompatybilnością
Niskiej jakości zdjęcia i filmy

18.12.2015 15:50 | Recenzja do wersji 9.15.0.0

Komentarze

0 nowych
  #7 17.07.2017 20:47

Super

  #5 03.04.2016 13:47

u mnie na kom nieda sie zalogowac na snapa

  #4 06.10.2015 12:43

program jest łał

  #3 21.09.2015 21:09

@SnapChat (niezalogowany): Nienormalny ! Jakieś "polubienia" ! To jest chore !

  #2 21.09.2015 13:15
  #1 31.01.2015 21:13

Program jest świetny. Zapraszam do polubienia strony związanej ze SnapChatem ;)
https://www.facebook.com/snapchat.lublin?ref=aymt_homepage_panel

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.