r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Snapchat

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Komunikatory

Snapchat to specyficzny komunikator, nastawiony na przesyłanie i udostępnianie obrazów i filmów, który dopiero niedawno dorobił się możliwości prowadzenia rozmowy z dostępnymi znajomymi. Jego flagową cechą jest możliwość ustawienia czasu, po jakim wysłane do znajomych zdjęcia bądź filmy zostaną automatycznie i bezpowrotnie usunięte.

Galeria programu

Do założenia konta niezbędne jest podanie adresu e-mail, wymyślenie sobie pseudonimu oraz weryfikacja za pomocą numeru telefonu. To za jego pomocą odbywa się również wyszukiwanie znajomych. Aplikacja zaraz po uruchomieniu prezentuje kontrolki aparatu (dotknięcie ekranu robi zdjęcie, przytrzymanie nagrywa film). Przed wysłaniem materiału można opatrzyć go podpisem bądź, w przypadku filmu, coś na nim narysować. Można również zmienić czas, po jakim wiadomość ulegnie samozniszczeniu ­– domyślnie są to 3 sekundy, a także dodać odpowiednie filtry dla naszego zdjęcia.

Zdjęcia można także zbierać w Historie (Stories), które znajomi będą mogli oglądać przez 24 godziny od udostępnienia. Jest też możliwość prowadzenia czatu na żywo, a także zdobywania trofeów.

Snapchat zyskał ogromną popularność wśród amerykańskiej młodzieży, ale w ostatnich latach sięgają po niego coraz starsi odbiorcy, w tym w naszym kraju. Choć podstawowe funkcje są dostępne za darmo, w aplikacji pojawiają się także opcje premium.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Snapchat po aktualizacji: koniec z limitem czasowym snapów

10
OPROGRAMOWANIE 10.05.2017 | Oskar Ziomek (o.zio)

Snapchat nie planuje pozostawać w tyle w stosunku do Facebooka, który skrupulatnie kalkuje funkcje. Aplikacja otrzymała właśnie sporą i być może przełomową aktualizację, wprowadzającą do usługi kilka nowych elementów. Najważniejszy z nich może być kontrowersyjny: od teraz możliwe jest wysyłanie snapów bez limitu czasowego – czy pozbawienie aplikacji tak specyficznej cechy, jaką była ulotność przekazywanych treści, wpłynie pozytywnie na jej popularność? Funkcja trafia do komunikatora, ale nie wypiera dotychczas istniejących opcji ograniczania snapów do maksymalnie 10 sekund widoczności, wybór…

Snapchat World Lenses: jeszcze więcej rozszerzonej rzeczywistości

3
OPROGRAMOWANIE 18.04.2017 | Maciej Olanicki (b.munro)

Urządzenia czy oprogramowanie oferujące wirtualną lub rozszerzoną rzeczywistość musi mieć dziś w portfolio każdy szanujący się producent i deweloper. Nie zmienia to jednak faktu, że przeciętny użytkownik osiągnięcia w tej kwestii ogląda najczęściej na futurystycznych filmowych zapowiedziach, a nie we własnym otoczeniu. Zmieniła to gra Pokemon GO, a od pewnego czasu także Snapchat. Wszystko to za sprawą Lenses, dzięki którym na obraz z kamery nakładany był w pewnym stopniu interaktywny filtr. Ci, którzy twierdzą, że taka funkcja jest na wskroś prymitywna, mogą już testować World Lenses.…

Recenzje użytkowników

Ciekawe filtry
Bardzo mocno zużywa baterię, bywa niestabilny (czasem wywala aplikację)
ocena użytkownika

Dobrze się spisuje, jak sie człowiek chce czymś na szybko podzielić, najczęsciej drobiazgami. Dla wielu oosób raczej bezużyteczna zabawka, fakt, bardziej dla rozrywki, szkoda tylko, że niemiłosiernie szybko schodzi bateria gdy się tego używa...coraz więcej filtrów i efektów powoduje, że wciąż Snapchat zdobywa swoich zwolenników. Mogliby popracować nad stabilnością i lekkością, bo na obecny moment to ogromna bolączka.

08.06.2016 20:23 | Recenzja do wersji
zarządzanie prywatności
niskiej jakości zdjęcia i filmy
ocena użytkownika

Plusy;
Zarządzanie prywatności i mozliwość zablokowania niechcianych kontaktów

Minusy:
Na niektórych telefonach pojawia się problem z kompatybilnością
Niskiej jakości zdjęcia i filmy

18.12.2015 15:50 | Recenzja do wersji 9.15.0.0

Komentarze

0 nowych
  #5 03.04.2016 13:47

u mnie na kom nieda sie zalogowac na snapa

  #4 06.10.2015 12:43

program jest łał

  #3 21.09.2015 21:09

@SnapChat (niezalogowany): Nienormalny ! Jakieś "polubienia" ! To jest chore !

  #2 21.09.2015 13:15
  #1 31.01.2015 21:13

Program jest świetny. Zapraszam do polubienia strony związanej ze SnapChatem ;)
https://www.facebook.com/snapchat.lublin?ref=aymt_homepage_panel

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.