OLX nie działa. Problemy w aplikacji i w przeglądarce (aktualizacja)

Awaria OLX
Awaria OLX
Źródło zdjęć: © Downdetector

05.07.2024 13:02, aktual.: 05.07.2024 13:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

OLX nie działa. Popularny portal z ogłoszeniami mierzy się z awarią. Problemy z działaniem usług OLX dotyczą zarówno wersji mobilnej, jak i w przeglądarce. Nie ma możliwości przeglądania ogłoszeń.

OLX mierzy się z awarią. Popularny serwis z ogłoszeniami nie działa zarówno w wersji mobilnej, jak i przeglądarkowej. Sama aplikacja i strona uruchamiają się, jednak nie ma możliwości przeglądania ogłoszeń. Przy próbie wybrania kategorii w aplikacji mobilnej pojawia się komunikat z informacją o usterce, a jedyne, co może zrobić użytkownik, to zamknięcie aplikacji.

W przypadku przeglądarki internetowej strona również się otwiera, lecz po wybraniu dowolnej kategorii zobaczymy, że nie ma w niej żadnych ogłoszeń. Czasem pojawia się też informacja o tym, że nie udało się wyszukać przedmiotów o danej nazwie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Liczba zgłoszeń w serwisie downdetector.pl sięgała przed godz. 13:00 blisko 600. Patrząc na opublikowaną w serwisie mapę, może stwierdzić, że problem z działaniem serwisu dotyczy internautów w całym kraju. Będziemy przyglądać się sytuacji.

Awaria OLX
Awaria OLX© dobreprogramy.pl

Aktualizacja godz. 13:20

Wygląda na to, że sytuacja z działaniem serwisu OLX została opanowana. Zarówno strona internetowa, jak i aplikacja mobilna działają bez zarzutu. Potwierdza to również spadek liczby zgłoszeń usterek w serwisie downdetector.

Karol Kołtowski, dziennikarz dobreprogramy.pl

Programy

Zobacz więcej
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)