bELobfFh
ON1 Effects ikona

ON1 Effects2019

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

ON1 Effects Free to darmowa wersja programu do stylizacji zdjęć, zawierający ogromną kolekcję różnych efektów, zarówno imitujących klisze, jak i bardziej abstrakcyjnych. Program jest częścią pakietu narzędzi ON1 Photo.

bELobfFj

ON1 Effects, jak nazwa wskazuje, pozwala nakładać na przygotowane zdjęcie różne efekty. Kolejne modyfikacje nakładane są w postaci warstwy, dzięki czemu nie cierpi oryginalny obraz. Można także sięgnąć po pędzel lub gradient i namalować maskę dla wybranego efektu. Można (i należy) w tym celu korzystać z gotowych zestawów, dostarczonych przez producenta lub tworzyć takie zestawy samodzielnie do ponownego wykorzystania.

W programie znajdziemy zbiór kolekcję filtrów bardzo dobrze imitujących klasyczne klisze, kolorowe i czarno-białe.

Kolejne modyfikacje są nakładane jedna na drugą, jak warstwy w Photoshopie. W każdej chwili można którąś z nich zmienić lub wyłączyć te znajdujące się powyżej.

Program może działać samodzielnie lub jako wtyczka do Photoshopa, Lightrooma, Aperture, Apple Photos i innych. Gotowe zdjęcia można zapisać jako pliki PSD z warstwami.

Udostępnij
ON1 Effects 2019wersja stabilna (Mac)
ON1 Effects10.5.2 Trial
ON1 EffectsApp Store
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena:
Liczba pobrań120
Data aktualizacji10 cze 2019
Rozmiar pliku825.68 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
ON1 Effects ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bELobfGf