„Ona tańczy dla mnie” zaśpiewamy do PlayStation już na początku listopada

Strona główna„Ona tańczy dla mnie” zaśpiewamy do PlayStation już na początku listopada
17.09.2014 17:48
„Ona tańczy dla mnie” zaśpiewamy do PlayStation już na początku listopada

SingStar jest serią gier karaoke wydawaną na konsole Sony. W tym roku minęło 10 lat od wydania pierwszej części. Według danych z maja, do tej pory twórcy sprzedali 26 milionów płyt z różnymi odsłonami SingStarów. W związku ze sporym zainteresowaniem tą produkcją, wydanie kolejnej części było pewne. Właśnie ogłoszona została dokładna data premiery SingStar: Mistrzowska Impreza. W Europie gra zadebiutuje 29 października na Playstation 3 i 4. Natomiast na polską edycję płytową poczekamy do 5 listopada.

O nadchodzącej nowej odsłonie SingStar informowaliśmy Was już pod koniec maja tego roku. W standardowej edycji pudełkowej znajdziemy 30 piosenek. Jeśli będziemy chcieli sprawdzić grę przed zakupem, będziemy mogli skorzystać z darmowej wersji demo, która będzie zawierała 10 utworów o długości 60 sekund. Oczywiście nie będziemy musieli ograniczać się tylko do wybranych przez twórców piosenek. Za dodatkową opłatą będziemy mogli powiększyć kolekcję.

NEW | SingStar™ Is Coming To PlayStation 4 | Announce Trailer

Do zabawy w SingStar: Mistrzowska Impreza nie musimy posiadać specjalnego mikrofonu, wystarczy smartfon lub tablet z iOS lub Androidem oraz odpowiednia aplikacja. Pozwoli ona również na wcześniejsze przygotowanie listy z utworami, co ułatwi późniejszą zabawę. Jako mikrofon może być wykorzystana również PS Camera. Natomiast jeśli uznamy, że nasz występ był naprawdę dobry, to będziemy mogli podzielić się nim na popularnych portalach społecznościach.

W polskim wydaniu SingStar: Mistrzowska Impreza, znajdziemy również piosenki wykonawców z naszego kraju, wśród nich między innymi: Agnieszkę Chylińską, Zakopower, Sylwię Grzeszczak, Piersi, Enej oraz znany z piosenki „Ona tańczy dla mnie” zespół Weekend. Oczywiście nie zabraknie popularnych, zagranicznych wykonawców, jak: Avicii, Coldplay, Lady Gaga czy Carly Rae Jepse.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)