iOSWiadomościAplikacje dla kibicówOnefootball - Football News, Live Scores & Transfers
Onefootball - Football News, Live Scores & Transfers ikona

Onefootball - Football News, Live Scores & Transfers

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Onefootball - Football News, Live Scores & Transfers to mobilna wersja serwisu internetowego Onefootball.com, który oferuje możliwość śledzenia na żywo meczów w ligach piłkarskich świata, a także bazę informacji o tym, co w futbolowej trawie piszczy. Program przeznaczony jest na iPady oraz iPhone'y, wspiera także smartzegarki Apple Watch.

Aby wykorzystać wszystkie możliwości aplikacji Onefootball - Tylko piłka!, warto utworzyć w niej konto. Można to zrobić za pomocą adresu e-mail lub przy użyciu konta Facebooka. Dzięki temu, w osobnej sekcji programu wyświetlą się dane o naszych preferencjach, które będzie można w wygodny sposób edytować. Pojawiają się też wpisy z Twittera dotyczące danych drużyn. Wybrać możemy spośród popularnych lig, np. niemieckiej Bundesligi, angielskiej Premier League, hiszpańskiej Primera Division, jest też dostępna rodzima Ekstraklasa. Zastrzeżenia można mieć zaś co do trafności doboru informacji. Przy niektórych polskich klubach pojawiają się np. informacje o drużynie piłki ręcznej, jeśli nazywa się tak samo, jak klub piłkarski.

Aplikacja wyświetla strumień informacji o klubach, które wskazaliśmy jako ulubione. Wieści podane są w formie ilustrowanych kart, dzięki czemu program zyskuje na przejrzystości. Ponadto, program pozwala uruchomić wysyłanie powiadomień (w trybie push), m.in. o rozpoczęciu spotkania, strzelonych golach i czerwonych kartkach. Powiadomienia będą się pojawiały także na smartzegarku Apple Watch. Możemy również skorzystać z sekcji Znajomi, która pozwala czatować z innymi fanami futbolu skupionymi w społeczności Onefootball - Tylko piłka!.

Program wyświetla reklamy, ale można je wyłączyć, płacąc ok. 4 euro.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań75
Data aktualizacji26 paź 2022
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Onefootball - Football News, Live Scores & Transfers ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)