AndroidWiadomościAplikacje dla kibicówOnefootball - Tylko piłka!
Onefootball - Tylko piłka! ikona

Onefootball - Tylko piłka!

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Onefootball - Tylko piłka! to mobilna wersja serwisu internetowego Onefootball.com, który oferuje możliwość śledzenia na żywo meczów w ligach piłkarskich świata, a także bazę informacji o tym, co w futbolowej trawie piszczy.

Aby w pełni wykorzystać możliwości aplikacji Onefootball - Tylko piłka!, warto utworzyć w niej konto. Można to zrobić za pomocą adresu e-mail lub przy użyciu konta Facebooka. Dzięki temu, w osobnej sekcji programu wyświetlą się dane o naszych preferencjach, które będzie można w wygodny sposób edytować. Pojawiają się też wpisy z Twittera dotyczące danych drużyn. Zastrzeżenia można mieć zaś co do trafności doboru informacji. Przy niektórych polskich klubach pojawiają się np. informacje o drużynie piłki ręcznej, jeśli nazywa się tak samo, jak klub piłkarski.

Aplikacja wyświetla strumień informacji o klubach, które wskazaliśmy jako ulubione. Wieści podane są w formie ilustrowanych kart, dzięki czemu program zyskuje na przejrzystości. Ponadto, program pozwala uruchomić wysyłanie powiadomień (w trybie push), m.in. o rozpoczęciu spotkania, strzelonych golach i czerwonych kartkach. Możemy też korzystać z sekcji Znajomi, która pozwala czatować z innymi fanami futbolu skupionymi w społeczności Onefootball - Tylko piłka!.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań136
Data aktualizacji26 lut 2024
System operacyjnyAndroid zależy od urządzenia
LicencjaBezpłatna
Onefootball - Tylko piłka! ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)