AndroidAkcesoriaNotesyOneNote
OneNote ikona

OneNote16.0.16731.20166

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Microsoft OneNote to udostępniana za darmo aplikacja do prowadzenia notatek. Integruje się ona z kontem Microsoft, pozwalając na synchronizację i dostęp do dowolnych notatek z wielu urządzeń. Zgodnie z tym co oferuje desktopowy OneNote, również i tutaj znaleźć można podział na poszczególne notesy, następnie na sekcje i dopiero właściwe notatki.

Poszczególne notatki w OneNote mogą zawierać tekst, listy zadań, zdjęcia oraz nagrania głosowe. W wypadku tekstu możliwe jest tworzenie list punktowanych i numerowanych, określanie wcięcia, a także podstawowa zmiana formatu (m.in. pogrubienie, zmiana koloru). Użytkownik może z poziomu aplikacji przeszukiwać notatki.

W OneNote możliwe jest skonfigurowanie jednego konta Microsoft, a także dodatkowego w ramach usługi Office 365 dla szkół i firm. Skromne ustawienia aplikacji pozwalają jedynie na ograniczenie synchronizacji danych do połączeń typu Wi-Fi. OneNote udostępnia łącznie cztery widgety – główny, pozwalający na szybkie otworzenie aplikacji i poszczególnych opcji, a także mniejsze, oddzielne dla nowego wpisu, zdjęcia i nagrania.

W aplikacji znajdziemy również wsparcie dla rozmów telefonicznych. Po ich zakończeniu, OneNote zapyta nas czy nie chcemy sporządzić z niej notatki. Wspierana jest również możliwość pisma odręcznego, bądź za pomocą rysików. OneNote to jedna z ciekawszych alternatyw dla osób, które poszukują rozbudowanego, a zarazem darmowego notatnika. Jej autorzy regularnie aktualizują program wzbogacając go o nowe możliwości.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.33 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań2 105
Data aktualizacji30 paź 2023
System operacyjnyAndroid 9 i nowsze
LicencjaBezpłatna
OneNote ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)