Open Hardware Monitor ikona

Open Hardware Monitor0.9.6

WindowsNarzędziaIdentyfikacja sprzętu i oprogramowaniaOpen Hardware Monitor
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Open Hardware Monitor to niewielkie i bardzo proste narzędzie, które dostarcza informacje o temperaturach pracy wszystkich podzespołów komputera wyposażonych w odpowiednie sensory.

Program potrafi odczytywać informacje o temperaturach poszczególnych rdzeni procesorów firmy Intel lub AMD, układów graficznych nVidia i AMD, a także wszystkich dysków twardych ogólnodostępnych na rynku. W przypadku tych ostatnich dane generowane są na bazie technologii S.M.A.R.T.

Poza temperaturą Open Hardware Monitor dostarcza także informacje o częstotliwości pracy i stopniu użycia rdzeni CPU, napięciach na płycie głównej dla różnych komponentów, ilości dostępnej i pozostającej w użyciu pamięci RAM oraz pamięci GPU, ilości wolnej przestrzeni dyskowej, a także prędkości wentylatorów.

Open Hardware Monitor rozpowszechniany jest w formie przenośnej (portable) i gotowy jest do użycia tuż po pobraniu. Podczas działania program dostępny jest w postaci zasobnika systemowego i opcjonalnie widżetu wyświetlanego na pulpicie.

Udostępnij
Open Hardware Monitor 0.9.6wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.73 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań2 685
Data aktualizacji28 gru 2020
Rozmiar pliku0.49 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Open Hardware Monitor ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)