WindowsNarzędziaIdentyfikacja sprzętu i oprogramowaniaOpen Hardware Monitor
Open Hardware Monitor ikona

Open Hardware Monitor0.9.6

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Open Hardware Monitor to niewielkie i bardzo proste narzędzie, które dostarcza informacje o temperaturach pracy wszystkich podzespołów komputera wyposażonych w odpowiednie sensory.

Program potrafi odczytywać informacje o temperaturach poszczególnych rdzeni procesorów firmy Intel lub AMD, układów graficznych nVidia i AMD, a także wszystkich dysków twardych ogólnodostępnych na rynku. W przypadku tych ostatnich dane generowane są na bazie technologii S.M.A.R.T.

Poza temperaturą Open Hardware Monitor dostarcza także informacje o częstotliwości pracy i stopniu użycia rdzeni CPU, napięciach na płycie głównej dla różnych komponentów, ilości dostępnej i pozostającej w użyciu pamięci RAM oraz pamięci GPU, ilości wolnej przestrzeni dyskowej, a także prędkości wentylatorów.

Open Hardware Monitor rozpowszechniany jest w formie przenośnej (portable) i gotowy jest do użycia tuż po pobraniu. Podczas działania program dostępny jest w postaci zasobnika systemowego i opcjonalnie widżetu wyświetlanego na pulpicie.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.73 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań3 333
Data aktualizacji28 gru 2020
Rozmiar pliku0.49 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Open Hardware Monitor ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)