bDZroapx
OpenEmu ikona

OpenEmu2.0.5

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

OpenEmu to emulator wielu konsol do gier w jednej aplikacji. Dzięki niemu można zagrać na Macu w stare gry, na przykład te z Nitendo NES-a (w Polsce popularne były jego klony, na przykład Pegasus).

bDZroapz

Program ma przejrzysty interfejs. Główne okno przedstawia bibliotekę wgranych do aplikacji ROM-ów, posegregowanych według platform. Dodanie nowego ROM-u odbywa się metodą przeciągnij i upuść do okna aplikacji. Opcje sterowania można skonfigurować w preferencjach aplikacji. Obsługiwane są również pady. Miłym udogodnieniem jest to, że po wyjściu z gry możliwe jest jej późniejsze uruchomienie od wcześniej skończonego momentu.

Aplikacja obsługuje romy wielu popularnych konsol: Atari2600, Game Boy, Game Boy Advance, Game Gear, NeoGeo Pocket, Nitendo (NES), Nitendo DS., Sega Master System, Sega Mega Drive, Sega Mega Drive 3X, Super Nitendo (SNES), TurboGrafx-16, Virtual Boy, Atari 5200- Atari 7800- Atari Lynx- ColecoVision- Famicom Disk System- Intellivision- Nintendo 64- Odyssey²/Videopac+- PC-FX- SG-1000- Sega CD- Sony PSP- Sony PlayStation- TurboGrafx-CD/PCE-CD- Vectrex- WonderSwan.

OpenEmu to program, który pozwoli przywołać wspomnienia z dzieciństwa. Granie w kultowe gry na Macu takie jak Super Mario to czysta przyjemność. Aplikacja dostępna jest bezpłatnie w pełnej wersji.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
OpenEmu 2.0.5wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentOpenEmu
Liczba pobrań414
Data aktualizacji27 mar 2017
Rozmiar pliku37.45 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
OpenEmu ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDZroaqe
bDZroaqv