bEEeEPBx
OpenFM ikona

OpenFM

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

OpenFM to aplikacja mobilna oferująca dostęp do ponad 100 muzycznych stacji radiowych, których słuchać można dzięki strumieniowaniu z Internetu. Wszystkie stacje są nastawione na konkretny gatunek muzyczny, grają one całą dobę i nie są przerywane żadnymi rozmowami.

bEEeEPBz

Stacje radiowe z bogatym repertuarem muzycznym

Aplikacja na Androida podobnie jak jej odpowiednik na komputerach stacjonarnych, oferuje dostęp do prawie setki stacji tematycznych. Daje to możliwość odnalezienia niemalże każdego rodzaju muzyki od hitów znanych z radia przez hip-hop, muzykę elektroniczną, R'n'B czy metal aż po odgłosy natury. Repertuar OpenFM jest przez to niezwykle rozbudowany a sama aplikacja pozwala zamienić telefon w przenośny odtwarzacz.

Program strumieniuje muzykę zarówno przez sieć WiFi, jak i za pośrednictwem transferu mobilnego. Liczyć się trzeba jednak z faktem, że pobierana jest znaczna ilość danych. Ponadto aplikacja jest wyposażona w opcję wstrzymania odtwarzania w przypadku odłączenia słuchawek.

Interfejs graficzny aplikacji

OpenFM po uruchomieniu wyświetla listę przykładowych stacji wraz z informacją o aktualnie odtwarzanym na niej utworze. Kliknięcie wybranej rozgłośni powoduje rozpoczęcie odtwarzania odgrywanej na jej łamach muzyki. Na ekranie wyświetlana jest wtedy informacja o wykonawcy, utworze oraz podgląd okładki płyty. Na uwagę zasługuje równie wbudowana wyszukiwarka, która pozwala znaleźć nie tylko rozgłośnie, ale również konkretnych artystów, bądź utwory i tym samym trafić na taką stację, która wybraną przez nas piosenkę będzie grać w najbliższym czasie.

Kluczowe cechy OpenFM:

aplikacja kliencka platformy radiowej o tej samej nazwiedostęp do kilkudziesięciu rozgłośni radiowych przez Internetstacje posegregowane tematycznie i według gatunku muzykimożliwość tworzenia list ulubionych stacjizintegrowana wyszukiwarka rozgłośniza darmo, ale z reklamami

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
Liczba pobrań1 462
Data aktualizacji20 maj 2021
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
OpenFM ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEEeEPCv