OpenFM ikona

OpenFM52.1.0.1

WindowsMultimediaOdtwarzacze stacji radiowych i TVOpenFM
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

OpenFM to niewielkie radio internetowe, które pozwala wybierać spośród kilkudziesięciu stacji. Oferują one przegląd muzyki zarówno na podstawie gatunków, jak i konkretnych artystów, okresu powstania, czy też nastroju słuchającego. Dźwięk streamowany przez program jest dość dobrej jakości, zaś samo połączenie nawiązywane jest szybko, przez co w zaledwie kilka sekund od uruchomienia można się cieszyć odtwarzaną muzyką.

Łatwy dostęp do ulubionych stacji

Po uruchomieniu, aplikacja domyślnie wyświetla podgląd listy przykładowych stacji wraz z odtwarzanymi w danej chwili utworami. Kliknięcie na dowolną z nich spowoduje automatyczne przejście do ekranu odtwarzania i start odtwarzania muzyki. Innym rozwiązaniem będzie wyszukanie innej stacji, która nas interesuje. W tym celu skorzystać można z menu po lewej stronie lub przewijanej listy w głównym podglądzie. Wybrane kanały można dodawać do listy ulubionych, by w przyszłości dużo szybciej je znajdować.

Prosty, ale dopracowany interfejs graficzny

Podczas samego odtwarzania na ekranie wyświetlana jest informacja o wykonawcy, utworze oraz podgląd okładki płyty. Na jej bazie tworzona jest również rozmyta grafika tła interfejsu. W programie ciekawie prezentuje się wyszukiwarka, która pozwala znaleźć nie tylko rozgłośnie, ale również konkretnych artystów, bądź utwory i tym samym trafić na taką stację, która wybraną przez nas piosenkę będzie grać w najbliższym czasie.

Kluczowe cechy OpenFM:

  • aplikacja kliencka platformy radiowej o tej samej nazwie
  • dostęp do kilkudziesięciu rozgłośni radiowych przez Internet
  • stacje posegregowane tematycznie i według gatunku muzyki
  • możliwość tworzenia list ulubionych stacji
  • zintegrowana wyszukiwarka rozgłośni
  • za darmo, ale z reklamami
Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
3.18 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań89 920
Data aktualizacji11 lip 2017
Rozmiar pliku47.23 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna (adware)
OpenFM ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (2)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)