bEEKYVOZ
OpenVPN ikona

OpenVPN3.3.1.2222

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

OpenVPN to najnowsza wersja klienta wieloplatformowego, cenionego przez użytkowników na całym świecie, serwera VPN, pozwalającego na zestawienie pomiędzy hostem, a komputerem lokalnym szyfrowanego z użyciem biblioteki OpenSSL połączenia, obsługującego uwierzytelnianie z użyciem kluczy, jak również certyfikatów, nazwy użytkownika i hasła, a także, w wersji dla Windows, dodatkowych kart. Dodatkowymi atutami aplikacji jest obsługa maszyn znajdujących się za tzw. NAT-em, dynamicznych adresów IP, wysoka skalowalność oraz mechanizm równoważenia obciążenia. Warto przy tym zaznaczyć, iż program, jako jeden z nielicznych wśród swoich konkurentów nie działa w oparciu o protokół IPSec.

bEEKYVPb

Program pozwala na zestawienie pomiędzy hostem, a komputerem lokalnym szyfrowanego z użyciem biblioteki OpenSSL połączenia, obsługującego uwierzytelnianie z użyciem kluczy, jak również certyfikatów, nazwy użytkownika i hasła, a także, w wersji dla Windows, dodatkowych kart. Dodatkowymi atutami aplikacji jest obsługa maszyn znajdujących się za tzw. NAT-em, dynamicznych adresów IP, wysoka skalowalność oraz mechanizm równoważenia obciążenia.

Warto przy tym zaznaczyć, iż program, jako jeden z nielicznych wśród swoich konkurentów nie działa w oparciu o protokół IPSec.

Udostępnij
OpenVPN 3.3.1.2222wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.713 ocen
Twoja ocena:
Liczba pobrań131 396
Data aktualizacji8 wrz 2021
Rozmiar pliku69.27 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
OpenVPN ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEEKYVPX