WindowsSerwery i narzędzia dla specjalistów ITZdalny dostęp (dla specjalistów IT)OpenVPN
OpenVPN ikona

OpenVPN2.5.8

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

OpenVPN to najnowsza wersja klienta wieloplatformowego, cenionego przez użytkowników na całym świecie, serwera VPN, pozwalającego na zestawienie pomiędzy hostem, a komputerem lokalnym szyfrowanego z użyciem biblioteki OpenSSL połączenia, obsługującego uwierzytelnianie z użyciem kluczy, jak również certyfikatów, nazwy użytkownika i hasła, a także, w wersji dla Windows, dodatkowych kart. Dodatkowymi atutami aplikacji jest obsługa maszyn znajdujących się za tzw. NAT-em, dynamicznych adresów IP, wysoka skalowalność oraz mechanizm równoważenia obciążenia. Warto przy tym zaznaczyć, iż program, jako jeden z nielicznych wśród swoich konkurentów nie działa w oparciu o protokół IPSec.

Program pozwala na zestawienie pomiędzy hostem, a komputerem lokalnym szyfrowanego z użyciem biblioteki OpenSSL połączenia, obsługującego uwierzytelnianie z użyciem kluczy, jak również certyfikatów, nazwy użytkownika i hasła, a także, w wersji dla Windows, dodatkowych kart. Dodatkowymi atutami aplikacji jest obsługa maszyn znajdujących się za tzw. NAT-em, dynamicznych adresów IP, wysoka skalowalność oraz mechanizm równoważenia obciążenia.

Warto przy tym zaznaczyć, iż program, jako jeden z nielicznych wśród swoich konkurentów nie działa w oparciu o protokół IPSec.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.813 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań141 377
Data aktualizacji28 paź 2022
Rozmiar pliku3.90 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
OpenVPN ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (67)