AndroidKomunikacja/społecznośćPrzeglądarki internetoweOpera Touch
Opera Touch ikona

Opera Touch2.9.6

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Opera Touch to przeglądarka mobilna skupiająca się na ergonomii i intuicyjności. Program wykorzystuje silniki znane z Chromium, jednak opakowuje je w przejrzysty i wygodny interfejs, przystosowany do smartfonów i obsługi jedną ręką.

Jednym z najmocniejszych punktów Opery Touch ma być nowatorska nawigacja dostosowana do obsługi urządzenia jedną ręką, a dokładniej kciukiem. Jest to możliwe poprzez wykorzystanie okrągłego panelu nawigacyjnego – na okręgu umieszczone są miniatury stron, przycisk pozwalający na przełączanie się pomiędzy kartami. Nieco niżej, a zatem wygodniej dla użytkownika, znajduje się przycisk pozwalający na odświeżanie, zatrzymanie wczytywania strony i przejście pod wskazany adres.

Na uwagę zasługuje także Flow, która ma stanowić rewizję tradycyjnego synchronizowania stanu przeglądarek. Po sparowaniu komputera ze smartfonem (aplikacja ma wbudowany czytnik kodów QR), możliwe jest współdzielenie pomiędzy instancjami przeglądarki na różnych urządzeniach takich informacji, jak linki, notatki czy filmy. Ruch pomiędzy przeglądarkami jest szyfrowany end-to-end.

Przeglądarka obsługuje oczywiście przeglądanie w kartach, posiada wbudowaną wyszukiwarkę i konfigurowalny ekran szybkiego wybierania. Ponadto oferuje także możliwość blokowania reklam oraz ochronę przed skryptami kopiącymi kryptowaluty.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań2 109
Data aktualizacji22 lut 2022
System operacyjnyAndroid Android 5.1 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Opera Touch ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)