Opti Drive Control ikona

Opti Drive Control1.80

WindowsNarzędziaTestowanie i diagnostykaOpti Drive Control
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Opti Drive Control to narzędzie, pozwalające na testowanie wydajności napędów optycznych oraz jakości zapisu/odczytu danych na nośnikach CD/DVD/BD. Przy jego użyciu sprawdzimy także jakość samych płyt.

Program wspiera większość dostępnych na rynku nagrywarek oraz nośników optycznych CD/DVD/BD, pozwalając użytkownikowi badać prędkość zapisu i odczytu danych z płyt, a także czasu dostępu do nich, transferu na całej powierzchni nośnika oraz czas potrzebny na załadowanie i rozpoznanie przez urządzenie danych z płyty. Z pomocą Opti Drive Control stworzymy również nośnik testowy oraz zweryfikujemy dane wcześniej wypalone na płytę.

To jednak nie koniec możliwości i funkcji oferowanych przez narzędzie. Dostarcza ono szczegółowe informacje o urządzeniu i znajdującym się w nim nośniku, umożliwia przeprowadzenie testów zapisów Bler, PI/PO, C1/C2 oraz Jitter, zmierzenie powierzchni na overburning itp. Wyniki testów zapisać możemy w postaci zrzutów ekranowych oraz pliku CSV/HTML.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.04 oceny
Twoja ocena
ProducentErik Deppe
Liczba pobrań11 902
Data aktualizacji16 sty 2020
Rozmiar pliku3.50 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Opti Drive Control ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)