WindowsNarzędziaTestowanie i diagnostykaOpti Drive Control
Opti Drive Control ikona

Opti Drive Control1.80

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Opti Drive Control to narzędzie, pozwalające na testowanie wydajności napędów optycznych oraz jakości zapisu/odczytu danych na nośnikach CD/DVD/BD. Przy jego użyciu sprawdzimy także jakość samych płyt.

Program wspiera większość dostępnych na rynku nagrywarek oraz nośników optycznych CD/DVD/BD, pozwalając użytkownikowi badać prędkość zapisu i odczytu danych z płyt, a także czasu dostępu do nich, transferu na całej powierzchni nośnika oraz czas potrzebny na załadowanie i rozpoznanie przez urządzenie danych z płyty. Z pomocą Opti Drive Control stworzymy również nośnik testowy oraz zweryfikujemy dane wcześniej wypalone na płytę.

To jednak nie koniec możliwości i funkcji oferowanych przez narzędzie. Dostarcza ono szczegółowe informacje o urządzeniu i znajdującym się w nim nośniku, umożliwia przeprowadzenie testów zapisów Bler, PI/PO, C1/C2 oraz Jitter, zmierzenie powierzchni na overburning itp. Wyniki testów zapisać możemy w postaci zrzutów ekranowych oraz pliku CSV/HTML.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.04 oceny
Twoja ocena
ProducentErik Deppe
Liczba pobrań12 309
Data aktualizacji16 sty 2020
Rozmiar pliku3.50 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Opti Drive Control ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (27)