WindowsGryMody i dodatki do gierOptiFine for Minecraft

OptiFine for Minecraft1.13.2

zabezpiecz pobieranie

OptiFine for Minecraft to modyfikacja do jednej z najpopularniejszych gier z otwartym światem w historii, czyli Minecrafta.

Dzięki temu nieoficjalnemu rozszerzeniu będziemy mogli sprawić, że Minecraft zacznie działać szybciej, a przy okazji będzie oferował wyższej jakości oprawę graficzną (mowa o teksturach w rozdzielczości HD). Modyfikacja zwiększa liczbę klatek na sekundę, dodaje wsparcie Shaderów, obsługuje dynamiczne oświetlenie, zaawansowane ustawienia OpenGL, a także umożliwia kontrolowanie zamglenia na danej mapie, ustawienia filtrowania anizotropowego, wygładzania krawędzi i nie tylko.

Po zainstalowaniu OptiFine for Minecraft w Minecrafcie zobaczymy wyższej jakości trawę, śnieg i wodę, a także będziemy mogli dostosować poziom detali, włączając i wyłączając niebo, wyświetlanie gwiazd, jakość trawy, wody, śniegu, drzew i wielu, wielu innych parametrów. Oprócz tego trakcie zabawy spotkamy losowo generowanych przeciwników, co powinno stanowić atrakcję dla fanów produkcji studia Mojang.

OptiFine for Minecraft daje również dostęp do minimapy, którą możemy wyświetlać na kilka rozmaitych sposobów, oraz umożliwia kontrolowanie czasu (domyślny, tylko dzień, tylko noc), ale funkcja ta dostępna jest wyłącznie w trybie kreatywnym. Modyfikacja pozwala także na skonfigurowanie częstotliwości, z jaką gra automatycznie zapisze stan rozgrywki.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentProject A.S.
Liczba pobrań413
Data aktualizacji20 lut 2019
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)