WindowsNarzędziaNarzędzia systemoweOptimizer
Optimizer ikona

Optimizer14.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Optimizer to niewielka, darmowa aplikacja opublikowana wyłącznie w wersji portable, która powstała z myślą o użytkownikach ceniących sobie prywatność i bezpieczeństwo w trakcie codziennej pracy.

Optimizer oferuje możliwość zwiększenia wydajności zarówno systemu operacyjnego Windows, jak i sieci komputerowej, a także zawiera wiele innych, przydatnych funkcji, jak np.: wyłączanie zbędnych usług systemu operacyjnego Windows, dezaktywowanie funkcji odpowiedzialnej za zbieranie danych telemetrycznych przez Microsoft, wyłączenie automatycznych aktualizacji systemu, blokowanie reklam Skype’a, usuwanie niepożądanych aplikacji uruchamianych podczas startu systemu Windows, zmianę folderu pobierania Microsoft Edge czy też dodawanie pozycji w menu kontekstowym za pomocą prawego przycisku myszy.

Co ciekawe, rekomendowane jest skorzystanie z programu Optimizer tuż po zainstalowaniu systemu operacyjnego Windows. Dzięki temu będziemy mogli cieszyć się największym poziomem bezpieczeństwa i prywatności.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.01 ocena
Twoja ocena
Producenthellzerg
Liczba pobrań1 777
Data aktualizacji26 wrz 2022
Rozmiar pliku2.23 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Optimizer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)