Electronic Arts zachęca wszystkich użytkowników sklepu Origin do włączenia uwierzytelniania dwuskładnikowego (2FA). Oferuje darmowy miesiąc subskrypcji Origin Access Basic każdemu, kto zrobi to przed końcem października.

bEUoagUR

Październik 2019 w Stanach Zjednoczonych został ogłoszony Narodowym Miesiącem Cyberbezpieczeństwa. Od firm wymaga się, aby uświadamiały swych klientów, jak ważna jest ochrona danych, a więc także dostępów do rozmaitych kont/usług.

Uwierzytelnianie dwuskładnikowe, jak wiadomo, jest techniką polegającą na wymuszeniu dodatkowego potwierdzenia praw własności do konta. Wpisanie hasła nie wystarczy. Trzeba jeszcze podać dodatkowy kod autoryzacyjny, który wysyłany jest we wiadomości SMS lub e-mail, albo poprzez aplikację mobilną.

Każdy, kto włączy 2FA na koncie EA przed końcem października, otrzyma w kolejnym miesiącu miesiąc darmowej subskrypcji Origin Access Basic, czyli dostęp do katalogu blisko 300 gier i zniżki w sklepie. Oferta dotyczy również aktywnych subskrybentów. Jeden miesiąc będzie gratis.

bEUoagUT

Co więcej, EA przekaże prezent nawet osobom dotychczas korzystającym z 2FA. Na okres jednego miesiąca zwolni z opłaty również abonentów droższego pakietu Origin Access Premier.

Informacje o tym, jak włączyć 2FA na koncie EA, znajdziecie pod tym adresem. Abstrahując już od obowiązującej promocji, tak czy inaczej warto to zrobić – dla bezpieczeństwa.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Komentarze (31)
bEUoagVP