WindowsBiuroKonwertery i generatory PDFORPALIS PDF Reducer
ORPALIS PDF Reducer ikona

ORPALIS PDF Reducer4.0.7

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

ORPALIS PDF Reducer to narzędzie służące do zmniejszania rozmiarów plików zapisanych w formacie PDF. Znajdzie swoje zastosowanie zarówno w mniejszych przedsiębiorstwach, jak i podczas tworzenia domowych archiwów.

Bardzo często dochodzi do sytuacji, w których przygotowany dokument w formacie PDF zajmuje zbyt wiele miejsca i przykładowo nie możemy go wysłać za pośrednictwem poczty elektronicznej ani tez udostępnić na serwerze, gdyż nie dysponujemy odpowiednią liczbą miejsca. W takim momencie warto zrobić użytek z ORPALIS PDF Reducer, czyli programu, który umożliwia zmniejszenie rozmiaru pliku w formacie PDF.

ORPALIS PDF Reducer adresowany jest nie tylko do użytkowników, którzy chcą wysłać lub udostępnić dokument PDF w sieci, ale także do osób przygotowujących witryny internetowe. Umieszczając na nich pliki w mniejszym rozmiarze możemy być pewni, że nasza WWW będzie wczytywać się dużo szybciej.

Co ciekawe, ORPALIS PDF Reducer pozwala na przeprowadzanie operacji na jednym pliku lub całych folderach. Za pomocą opisywanego narzędzia można zmniejszyć rozmiar dokumentu maksymalnie o 80 procent.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
ProducentOrpalis
Liczba pobrań11 925
Data aktualizacji26 sie 2022
Rozmiar pliku0.00 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
ORPALIS PDF Reducer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)