OSFMount ikona

OSFMount3.0.1005

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

OSFMount to darmowy emulator wirtualnych napędów w systemie Windows, oferujący wiele ciekawych funkcji. Pozwala on przeglądać i wyodrębniać wybrane dane z obrazów dysków w kilku najpopularniejszych formatach.

Narzędzie pozwala montować w systemie dowolną ilość wirtualnych napędów i umieszczać w nich obrazy dysków IMG, DD, ISO, BIN, 00N, NRG, SDI, AFF, AFM, AFD, E01, S01 oraz VMDK. Dostęp do zgromadzonych w ich obrębie danych jest identyczny jak w przypadku standardowych nośników danych podłączonych do komputera. Podobnie dostępne są one w systemie pod wskazaną przez użytkownika literą.

OSFMount posiada także inną, godną uwagi funkcję. Mowa o wbudowanej w programie opcji tworzenia tzw. RAM-dysków. Są one niczym innym, jak wirtualnym dyskiem zamontowanym w obrębie dostępnej pamięci RAM. Posłużyć one mogą do przechowywania danych, do których wymagany jest szybki i częsty dostęp, a także wszelakich poufnych informacji np. gromadzonych przez przeglądarki (są one kasowane po każdym restarcie komputera).

Udostępnij
OSFMount 3.0.1005wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.38 ocen
Liczba pobrań11 733
Data aktualizacji29 lip 2019
Rozmiar pliku12.03 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
OSFMount ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)