Ostatni dzień licytacji naszych koszulek na aukcjach WOŚP!

Ostatni dzień licytacji naszych koszulek na aukcjach WOŚP!

Redakcja
09.01.2010 19:30, aktualizacja: 11.01.2010 01:45

W niedzielę odbędzie się XVIII finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, także do niedzieli, do godz. 21:00 można licytować nasze koszulki na aukcjach WOŚP!

Co roku, w drugą niedzielę stycznia niemal wszyscy Polacy zwierają szeregi i wydłubują ze swych kieszeni tyle ile mogą aby wspomóc tę fantastyczną, unikalną na skalę światową, akcję. Nie sposób zliczyć ogromnej liczby dzieci którym sprzęt oklejony serduszkiem ocalił życie czy przywrócił zdrowie. Również my chcielibyśmy dołożyć swą cegiełkę. W tym roku zbiórka przeznaczona jest na rzecz dzieciaków chorych na raka. Mamy nadzieję, że tak jak w ubiegłych latach, nam w jej pomożecie :-)

Na aukcjach WOŚP czeka 10 firmowych koszulek vortalu dobreprogramy. Zachęcamy Was do licytowania, wspólnie możemy pomóc. Na czytelników o wielkich sercach czekają unikalne koszulki z naszej najnowszej "kolekcji", w pięciu rozmiarach (S, M, L, XL i XXL). Koszulki posiadają nadruk z sympatyczną kompozycją, wykonane są z bardzo wysokiej jakości bawełny, nie schodzi z nich nadruk ani kolor. Jak wyglądają w praktyce można zobaczyć oglądając zdjęcia z tegorocznego HotZlotu. Dochód ze sprzedaży zasili konto fundacji WOŚP. W chwili publikacji tego materiału wszystkie koszulki pokonały już próg 100 zł, a najwyższa oferta przekroczyła aż 250 zł!

Zapraszamy do aukcji,niech koszulki staną się pretekstem do wsparcia chorych dzieciaków!Warto podkreślić, że poza aukcjami WOŚP, koszulek nie można nigdziekupić! Jako dodatkową zachętę postanowiliśmy dołączyć do każdej koszulki, która przekroczy 250 zł w licytacji, firmową smycz dobrychprogramów oraz dyplom z podziękowaniami od redakcji!

Aktualizacja, 10.01.2009, 22:50

Licytacje zakończone! Łączna kwota za jaką wylicytowaliście koszulki to dokładnie 2637,50 zł. Najwyżej wylicytowaną koszulką była jedna z XXL - za 320 zł wylicytował ją użytkownik kp69. Kwotowo przebił go jednak artfactory66, który w dwóch aukcjach zaoferował łącznie aż 524,50 zł! W aż 7 przypadkach wylicytowane ceny przekroczyły barierę 250 zł. Średnia cena jednej koszulki - 263,75 zł - to ponad 3-krotnie więcej niż rok temu! Dziękujemy za zainteresowanie i wsparcie chorych dzieciaków! Koszulki będziemy wysyłać po potwierdzeniu wpłaty na konto WOŚP.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (120)