Ostatni dzień licytacji naszych koszulek na aukcjach WOŚP!

Ostatni dzień licytacji naszych koszulek na aukcjach WOŚP!

Redakcja
08.01.2011 21:00, aktualizacja: 10.01.2011 02:21

Już jutro odbędzie się XIX finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, także do jutra, do godz. 21:00 można licytować nasze koszulki na aukcjach WOŚP!

Co roku, w drugą niedzielę stycznia niemal wszyscy Polacy zwierają szeregi i wydłubują ze swych kieszeni tyle ile mogą aby wspomóc tę fantastyczną, unikalną na skalę światową, akcję. Nie sposób zliczyć ogromnej liczby dzieci którym sprzęt oklejony serduszkiem ocalił życie czy przywrócił zdrowie. Również my chcielibyśmy dołożyć swą cegiełkę. W tym roku zbiórka przeznaczona jest na rzecz dzieciaków z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi. Mamy nadzieję, że tak jak w ubiegłych latach, nam w jej pomożecie :-)

Na aukcjach WOŚP czeka 15 "firmowych" koszulek portalu dobreprogramy. Zachęcamy Was do licytowania, wspólnie możemy pomóc. Na czytelników o wielkich sercach czekają unikalne koszulki w pięciu rozmiarach (S, M, L, XL i XXL) i trzech wzorach z naszej aktualnej "kolekcji". Wszystkie koszulki wykonane są z wysokogatunkowej bawełny, zostały wybarwione barwnikami odpornymi na spieranie oraz posiadają wysokiej jakości nadruk full color. Koszulki zostały zaprojektowane i uszyte specjalnie na potrzeby portalu dobreprogramy przez uznanych polskich producentów. Jak wyglądają w praktyce można zobaczyć oglądając zdjęcia z HotZlotu 2010.

W przypadku przekroczenia 250 zł w danej aukcji, do koszulki dołączymy smycz i pamiątkowy dyplom. Jedna z aukcji dotyczy koszulki z plecakiem na notebooka - w przypadku przekroczenia 500 zł w tej licytacji dołączymy dodatkowo drugą koszulkę w dowolnym wzorze/rozmiarze oraz gadżety partnerów portalu. Warto podkreślić, że poza aukcjami WOŚP, koszulek nie można nigdzie kupić!

Do akcji przyłączyli się także nasi czytelnicy m.in. toones, który wystawił na aukcje WOŚP smycze dobrychprogramów oraz Zbigniew2003, który przekazał do wystawienia koszulkę dobrychprogramów (zostanie ona wystawiona do licytacji jutro po zakończeniu ww. aukcji).

Zapraszamy do licytacji, niech koszulki, smycze i inne gadżety staną się pretekstem do wsparcia chorych dzieciaków! Podkreślamy, że cały dochód ze sprzedaży idzie na pomoc w leczeniu chorób urologicznych i nefrologicznych! W tegorocznym finale, na aukcjach WOŚP zebrano już ponad 1 mln złotych!

Aktualizacja, 09.01.2011, 22:58

Licytacje zakończone! Łączna kwota za jaką wylicytowaliście koszulki to dokładnie 3171,52 zł. Najwyższą cenę osiągnęliśmy na zestawie czarnej koszulki XL z plecakiem - za 530 zł wylicytował ją xulu. Kolejna w rankingu była niebieska XXL - za 405 zł wylicytował ją ardom11. Średnia cena osiągnięta za jedną koszulkę to aż 211,44 zł!

Dla tych którym nie poszczęściło się w licytacji albo przegapili finał aukcji mamy dobrą wiadomość. Zgodnie z zapowiedzią, w ramach "dogrywki" wystawiliśmy dodatkową koszulkę przekazaną przez Zbigniewa2003. Licytacja dotyczy czarnej koszulki XXL ale na życzenie jest możliwość zmiany zarówno wzoru jak i rozmiaru. Zapraszamy do licytacji!

Dziękujemy za zainteresowanie i wsparcie chorych dzieciaków! Koszulki będziemy wysyłać po potwierdzeniu wpłaty na konto WOŚP.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (80)