Ostatni tydzień z diodą, od dzisiaj aż trzy nagrody dziennie!

Ostatni tydzień z diodą, od dzisiaj aż trzy nagrody dziennie!

Redakcja
01.10.2012 12:18

Przed nami ostatni tydzień zmagań w naszym konkursie z diodą. Nadal wszystko jeszcze jest możliwe, nadal czeka jeszcze jedna nagroda tygodniowa, ale przede wszystkim bardzo atrakcyjne nagrody główne. Co więcej, od dzisiaj codziennie będziemy przyznawać nie dwie, ale aż trzy nagrody dzienne!

Gratulujemy wszystkim, którzy rozwiązali wczorajsze zadanie specjalne, ale szczególne gratulacje należą się matheo0986, który z łącznym czasem 40 minut stanął na czele rankingu tygodniowego. Tym samym zgarnął on nagrodę tygodnia: smartfon Nokia Lumia 800 z systemem Windows Phone na pokładzie. Gratulujemy także użytkownikowi mkwm, który okazał się wczoraj najszybszy i przesłał poprawną odpowiedź w 3 minuty i 51 sekund. Jego wiedzę, spryt i szybkość nagradzamy nagrodą dzienną w postaci zestawu: karta pamięci microSD 16 GB z kompletem adapterów oraz koszulka z unikatowej kolekcji portalu dobreprogramy. Podobną nagrodę otrzymuje trzeci wczoraj etred, gdyż drugi zawodnik — DawidS28 — już wygrał nagrodę dzienną w jednym ze wcześniejszych rankingów.

350031963039688641

Od dzisiaj ruszamy z ostatnim tygodniem konkursu: w puli nagród czeka ostatnia Nokia Lumia 800 dla zwycięzcy czwartego tygodnia, ale także nagrody dzienne dla zwycięzców poszczególnych dni. I tu mamy dla Was niespodziankę — dodatkowo podgrzewamy atmosferę :-) W ostatnim tygodniu konkursu, codziennie będziemy przyznawać nie dwie, ale trzy nagrody dla najszybszych autorów poprawnych odpowiedzi. Warto więc bawić się z nami, nawet jeśli oznacza to włączenie się do konkursu dopiero teraz. Codziennie losujemy także jednego szczęśliwca spośród wszystkich, którzy brali udział w konkursie poprzedniego dnia, niezależnie od poprawności i czasu odpowiedzi. W weekend do tego grona dołączyli r_jaro oraz przemo77. Gratulujemy, otrzymują oni portalową koszulkę :-)

Zapraszamy wszystkich do zabawy w naszym konkursie! Mimo że to ostatni tydzień, nadal można wygrać atrakcyjne nagrody. W puli czekają tablet-niespodzianka z systemem Windows 8, konsole Xbox 360 z sensorem Kinect, smartfony Nokia Lumia 800 z systemem Windows Phone, a także karty pamięci microSD 16 GB, wejściówki na HotZlot i Microsoft Technology Summit oraz unikatowe koszulki z kolekcji portalu dobreprogramy.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (62)