Ostatnie 2 dni na zdobycie taniej aktualizacji do Windows 8 na nowym komputerze

27.02.2013 17:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tylko do 28 lutego włącznie mamy czas na zgłoszenie się po kod promocyjny, pozwalający na tanią zmianę Windows 7 na Windows 8 Pro na nowej maszynie. Promocją objęte są komputery z „siódemką” (Hom Basic, Home Premium, Professional lub Ultimate) kupione między 2 czerwca 2012 a 31 stycznia 2013.

Obraz

Na stronie promocji należy podać dane swoje i swojego komputera. Po rejestracji kod uprawniający do zakupy Windows 8 Pro za 69 złotych przyjdzie do chętnych pocztą elektroniczną, będzie można go znaleźć również na stronie z zamówieniami. Z realizacją również trzeba się pospieszyć, gdyż kody ważne są tylko do jutra.

Przypominamy także, że aby dokonać aktualizacji należy skorzystać z Asystenta Uaktualnienia, który zaproponuje możliwość kupienia nowego systemu i poprosi o kod promocyjny. Należy pamiętać, że tą drogą możemy uzyskać jedynie wersję elektroniczną systemu — DVD instalacyjne w firmowym pudełku można dokupić osobno. Pobrany instalator pozwala jednak na nagranie niezbędnych do kolejnej instalacji systemu danych na płycie lub dysku USB.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (47)