Ostatnie 2 dni na zdobycie taniej aktualizacji do Windows 8 na nowym komputerze

Ostatnie 2 dni na zdobycie taniej aktualizacji do Windows 8 na nowym komputerze

27.02.2013 17:11

Tylko do 28 lutego włącznie mamy czas na zgłoszenie się po kod promocyjny, pozwalający na tanią zmianę Windows 7 na Windows 8 Pro na nowej maszynie. Promocją objęte są komputery z „siódemką” (Hom Basic, Home Premium, Professional lub Ultimate) kupione między 2 czerwca 2012 a 31 stycznia 2013.

350035917530097601

Na stronie promocji należy podać dane swoje i swojego komputera. Po rejestracji kod uprawniający do zakupy Windows 8 Pro za 69 złotych przyjdzie do chętnych pocztą elektroniczną, będzie można go znaleźć również na stronie z zamówieniami. Z realizacją również trzeba się pospieszyć, gdyż kody ważne są tylko do jutra.

Przypominamy także, że aby dokonać aktualizacji należy skorzystać z Asystenta Uaktualnienia, który zaproponuje możliwość kupienia nowego systemu i poprosi o kod promocyjny. Należy pamiętać, że tą drogą możemy uzyskać jedynie wersję elektroniczną systemu — DVD instalacyjne w firmowym pudełku można dokupić osobno. Pobrany instalator pozwala jednak na nagranie niezbędnych do kolejnej instalacji systemu danych na płycie lub dysku USB.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (47)