Otwarte testy beta nowego Dooma już w przyszłym tygodniu

Strona głównaOtwarte testy beta nowego Dooma już w przyszłym tygodniu
07.04.2016 14:26
Otwarte testy beta nowego Dooma już w przyszłym tygodniu

Bethesda od jakiegoś czasu systematycznie publikuje kolejne zwiastuny nowego Dooma prezentujące elementy rozgrywki. Trzeba przyznać, że niewiele produkcji może pochwalić taką efektownością: świetna dynamika, czy możliwość zamiany w demona, prezentuje się świetnie i zapowiada wspaniałą zabawę. A ta może rozpocząć się na długo przed oficjalną premierą.

DOOM – Official Multiplayer Trailer

Dotychczas nowego Dooma mogli testować tylko wybrani, ale wkrótce się to zmieni. W przyszłym tygodniu gra trafi do otwartych testów beta i to na wszystkich platformach: PC, PlayStation 4 i Xboksie One. Niestety otwarte testy będą trwać tylko dwa dni – od 15 do 17 kwietnia.

Nacisk zostanie położony przede wszystkim na testy trybu wieloosobowego, który w przypadku Dooma zapowiada się smokowicie. Gracze będą mogli przetestować między innymi możliwość przemiany w jednego z demonów, z których każdy będzie posiadał wyjątkowe umiejętności znacznie przewyższające możliwości przeciętnego żołnierza. Nie oznacza to jednak, że będą one nieśmiertelne, wręcz przeciwnie: po pokonaniu demona gracz automatycznie sam się w niego zmieni.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

W weekendowych testach dostępne będą dwa tryby rozgrywki, klasyczny deathmatch oraz warpath, czyli wariacja trybu king of the hill wzbogacona o możliwość zbierania runów pozostawionych przez demony, co sprawi, że gracz sam będzie się w nie przeistaczał. Beta dostarczy możliwość rozgrywki na dwóch mapach. Premiera nowego Dooma ma nastąpić 13 maja.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)