Otwarte testy beta nowego Dooma już w przyszłym tygodniu

Otwarte testy beta nowego Dooma już w przyszłym tygodniu

Otwarte testy beta nowego Dooma już w przyszłym tygodniu
07.04.2016 14:26

Bethesda od jakiegoś czasu systematycznie publikuje kolejne zwiastuny nowego Dooma prezentujące elementy rozgrywki. Trzeba przyznać, że niewiele produkcji może pochwalić taką efektownością: świetna dynamika, czy możliwość zamiany w demona, prezentuje się świetnie i zapowiada wspaniałą zabawę. A ta może rozpocząć się na długo przed oficjalną premierą.

DOOM – Official Multiplayer Trailer

Dotychczas nowego Dooma mogli testować tylko wybrani, ale wkrótce się to zmieni. W przyszłym tygodniu gra trafi do otwartych testów beta i to na wszystkich platformach: PC, PlayStation 4 i Xboksie One. Niestety otwarte testy będą trwać tylko dwa dni – od 15 do 17 kwietnia.

Nacisk zostanie położony przede wszystkim na testy trybu wieloosobowego, który w przypadku Dooma zapowiada się smokowicie. Gracze będą mogli przetestować między innymi możliwość przemiany w jednego z demonów, z których każdy będzie posiadał wyjątkowe umiejętności znacznie przewyższające możliwości przeciętnego żołnierza. Nie oznacza to jednak, że będą one nieśmiertelne, wręcz przeciwnie: po pokonaniu demona gracz automatycznie sam się w niego zmieni.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

W weekendowych testach dostępne będą dwa tryby rozgrywki, klasyczny deathmatch oraz warpath, czyli wariacja trybu king of the hill wzbogacona o możliwość zbierania runów pozostawionych przez demony, co sprawi, że gracz sam będzie się w nie przeistaczał. Beta dostarczy możliwość rozgrywki na dwóch mapach. Premiera nowego Dooma ma nastąpić 13 maja.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)