Outlook 3.0 dla Androida już jest, nie wprowadza większych zmian

Outlook 3.0 dla Androida już jest, nie wprowadza większych zmian
Outlook 3.0 dla Androida już jest, nie wprowadza większych zmian

14.01.2019 12:38, aktual.: 14.01.2019 13:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Microsoft Outlook został wydany w wersji 3.0 dla Androida. Popularny klient poczty zostanie lada chwila zaktualizowany w Google Play, APK do samodzielnej instalacji możecie już pobrać z naszej bazy aplikacji mobilnych.

Choć numer wersji sugeruje, że jest to większa aktualizacja, Outlook 3.0 nie wprowadza spektakularnych zmian. Informacje o nowym wydaniu tradycyjnie podkreślają poprawki wydajności, dzięki którym Outlook będzie jeszcze lepszy. Jedyną wymienioną nowością jest możliwość zobaczenia podglądu kalendarza, gdy odpowiadamy na zaproszenie na wydarzenie (RSVP). Nie jest to prawdopodobnie nowość w wersji 3.0 – ten sam opis dotyczy dostępnej obecnie w Google Play wersji 2.2.266.

  • Outlook 3.0 dla Androida – skrzynka odbiorcza
  • Outlook 3.0 dla Androida – kalendarz
[1/2] Outlook 3.0 dla Androida – skrzynka odbiorcza

Uzytkownicy także nie widzą większych zmian – jedynie subtelne poprawki interfejsu. Być może dowiemy się o aplikacji więcej, gdy zagości w Google Play za kilka dni.

iOS dostał więcej nowości?

Drobne zmiany w Outlook 3.0 dla Androida są w pewnym sensie zaskoczeniem. To samo wydanie dla iOS-a wprowadziło sporo nowości, w tym całkiem nowy interfejs, dzięki któremu Outlook jest bardziej rozpoznawalny. Trzeba jednak pamiętać, że część z tych elementów, jak niebieski nagłówek, była dostępna na Androidzie wcześniej.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (12)
Zobacz także